2021. szeptember 2. 15:00

Tájékoztató a Kiskunfélegyháza 3092/A/8 helyrajzi számú, zárt udvarban lévő garázs értékesítése tárgyában meghirdetett nyilvános árveréshez.

2021. augusztus 27. 17:00

Tájékoztató a Kiskunfélegyháza, Asztalos János utca 28/2. szám alatti 21 m2 alapterületű nem lakás célú helyiség (garázs) bérleti jogának elnyerésére meghirdetett nyilvános árveréshez.

2021. augusztus 27. 15:00

Tájékoztató a Kiskunfélegyháza, Asztalos János utca 22/6. szám alatti 13 m2 alapterületű nem lakás célú helyiség (garázs) bérleti jogának elnyerésére meghirdetett nyilvános árveréshez.

2021. augusztus 27. 13:00

Tájékoztató a Kiskunfélegyháza, Asztalos János utca 20/2. szám alatti 21 m2 alapterületű nem lakás célú helyiség (garázs) bérleti jogának elnyerésére meghirdetett nyilvános árveréshez.

Pályázati felhívás orvostanhallgatók helyi ösztöndíjának támogatására

2021. szeptember 17. 12:00

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzat Képviselő-testületének Művelődési és Szociális Bizottsága az orvostanhallgatók helyi ösztöndíj támogatásáról szóló 28/2018.(X.29.) önkormányzati rendelet alapján pályázatot hirdet az egészségügyi felsőfokú szakképzési rendszer keretében nappali tagozaton általános orvos szakon tanulmányokat folytató hallgatók számára.

2021. augusztus 21. 13:00

Tájékoztató a Kiskunfélegyháza, Jókai utca 1. szám alatti 80 négyzetméter alapterületű nem lakás célú helyiség bérleti jogának elnyerésére meghirdetett nyilvános árveréshez.

2021. július 23. 15:00

Tájékoztató a Kiskunfélegyháza 331/4/A/1 helyrajzi számú önkormányzati tulajdonú ingatlan értékesítése tárgyában meghirdetett nyilvános árveréshez.

Együttműködés a helyben foglalkoztatásért

2021. július 23. 12:00

Június 30-án befejeződött a Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat és konzorciumi partnerei – a Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal, a Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület és a BKMFÜ Bács-Kiskun Megyei Fejlesztési Ügynökség Nonprofit Kft. – „Együttműködés a helyben foglalkoztatásért – Bács-Kiskun megyei foglalkoztatási és gazdaságfejlesztési együttműködés” című, 1.637.080.050 forint vissza nem térítendő európai uniós támogatású projektje.

Segítséget nyújt a Regőczi alapítvány

2021. július 16. 12:00

Segítséget, támogatást nyújt a koronavírus által okozott megbetegedésben elhunytak hozzátartozóinak megsegítése, életminőségük anyagi támogatása, mentális feltételeinek javítása, szociális gondozásuk, társadalmi integrációjuk elősegítése érdekében a Regőczi István Alapítvány a Koronavírus Árváiért (székhely: 7400 Kaposvár, Nagy Imre tér 2.), amely támogatás az alábbi adatlap, valamint adatkezelési nyilatkozat az alapítvány részére történő megküldésével igényelhető.