Visszafizeti a szolgáltató a túlfizetést

2020. október 8. 10:00

A Félegyházi Fejlesztési Nonprofit Kft. tájékoztatja fogyasztóit, hogy a társaság elkészítette a 2019-2020 fűtési időszakra vonatkozó elszámoló számlákat. Ezeket a fogyasztók által részszámlákban megfizetett, illetve a ténylegesen felhasznált mennyiségek alapján állították ki.

Pályázati felhívás orvostanhallgatók helyi ösztöndíj támogatására

2020. szeptember 24. 14:00

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzat Képviselő-testületének Művelődési és Szociális Bizottsága az orvostanhallgatók helyi ösztöndíj támogatásáról szóló 28/2018.(X.29.) önkormányzati rendelet alapján pályázatot hirdet az egészségügyi felsőfokú szakképzési rendszer keretében nappali tagozaton általános orvos szakon tanulmányokat folytató hallgatók számára.

2020. augusztus 29. 14:55

Tájékoztató a Kiskunfélegyháza, Holló László utca 5/4. szám alatti 26 m2 alapterületű nem lakás célú helyiség (garázs) bérleti jogának elnyerésére meghirdetett nyilvános árveréshez.

2020. augusztus 29. 14:50

Tájékoztató a Kiskunfélegyháza, Holló László utca 5/1. szám alatti 42 m2 alapterületű nem lakás célú helyiség (garázs) bérleti jogának elnyerésére meghirdetett nyilvános árveréshez.

2020. augusztus 29. 14:45

Tájékoztató a Kiskunfélegyháza, Holló László utca 3/6. szám alatti 13 m2 alapterületű nem lakás célú helyiség (garázs) bérleti jogának elnyerésére meghirdetett nyilvános árveréshez.

2020. augusztus 29. 14:35

Tájékoztató a Kiskunfélegyháza, Holló László utca 1/2. szám alatti 21 m2 alapterületű nem lakás célú helyiség (garázs) bérleti jogának elnyerésére meghirdetett nyilvános árveréshez.

2020. augusztus 29. 14:30

Tájékoztató a Kiskunfélegyháza, Asztalos János utca 26/7. szám alatti 42 m2 alapterületű nem lakás célú helyiség (garázs) bérleti jogának elnyerésére meghirdetett nyilvános árveréshez.