Pályázati felhívás orvostanhallgatók helyi ösztöndíj támogatására

2020. szeptember 24. 14:00

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzat Képviselő-testületének Művelődési és Szociális Bizottsága az orvostanhallgatók helyi ösztöndíj támogatásáról szóló 28/2018.(X.29.) önkormányzati rendelet alapján pályázatot hirdet az egészségügyi felsőfokú szakképzési rendszer keretében nappali tagozaton általános orvos szakon tanulmányokat folytató hallgatók számára.

2020. augusztus 29. 14:55

Tájékoztató a Kiskunfélegyháza, Holló László utca 5/4. szám alatti 26 m2 alapterületű nem lakás célú helyiség (garázs) bérleti jogának elnyerésére meghirdetett nyilvános árveréshez.

2020. augusztus 29. 14:50

Tájékoztató a Kiskunfélegyháza, Holló László utca 5/1. szám alatti 42 m2 alapterületű nem lakás célú helyiség (garázs) bérleti jogának elnyerésére meghirdetett nyilvános árveréshez.

2020. augusztus 29. 14:45

Tájékoztató a Kiskunfélegyháza, Holló László utca 3/6. szám alatti 13 m2 alapterületű nem lakás célú helyiség (garázs) bérleti jogának elnyerésére meghirdetett nyilvános árveréshez.

2020. augusztus 29. 14:35

Tájékoztató a Kiskunfélegyháza, Holló László utca 1/2. szám alatti 21 m2 alapterületű nem lakás célú helyiség (garázs) bérleti jogának elnyerésére meghirdetett nyilvános árveréshez.

2020. augusztus 29. 14:30

Tájékoztató a Kiskunfélegyháza, Asztalos János utca 26/7. szám alatti 42 m2 alapterületű nem lakás célú helyiség (garázs) bérleti jogának elnyerésére meghirdetett nyilvános árveréshez.

2020. augusztus 29. 12:50

Tájékoztató a Kiskunfélegyháza, Deák Ferenc utca 2. szám alatti 38 m2 alapterületű nem lakás célú helyiség bérleti jogának elnyerésére meghirdetett nyilvános árveréshez.

2020. augusztus 29. 12:45

Tájékoztató a Kiskunfélegyháza, Asztalos János utca 18/4. szám alatti 42 m2 alapterületű nem lakás célú helyiség (garázs) bérleti jogának elnyerésére meghirdetett nyilvános árveréshez.

Nyári diákmunkaprogram indul az önkormányzatnál

2020. június 24. 17:30

Országos munkaerő-piaci program indul Nyári diákmunka 2020 elnevezéssel. A központi program keretében lehetősége lesz Kiskunfélegyháza Város Önkormányzatának és az önkormányzati fenntartású intézményeknek július 1. és augusztus 31. közötti időszakban 16-25 év közötti, nappali tagozatos tanulói vagy hallgatói jogviszonnyal és kiskunfélegyházi lakó- vagy tartózkodási hellyel rendelkező diákok munkaviszonyban történő foglalkoztatására legfeljebb napi 6 órában a minimálbér időarányosan járó összegéért (bruttó 120 750 Ft/hó), többnyire könnyű fizikai munkára.