Bérbevételi hirdetmény

2020. január 15. 15:00

Tájékoztató a Kiskunfélegyháza, Irányi utca 11. szám alatti Alsótemető portaépületében lévő 22 négyzetméter alapterületű üzlethelyiség bérbevételére. A pályázat meghirdetésének időpontja: 2020. január 15.

Pályázat üzlethelyiség bérbevételére

2019. november 11. 08:30

Pályázatot hirdet a Félegyházi Szabadidő és Sport Nonprofit Kft. 6100 Kiskunfélegyháza, Fadrusz János utca 2/A szám alatti Félegyházi Termál Parkfürdő felújított épületrészében lévő 26 m2 alapterületű, külön bejáratú és önálló szociális helyiséggel rendelkező nem lakás célú helyiség (üzlethelyiség) bérbevételére.

Árverési hirdetmény

2019. október 18. 11:00

Tájékoztató a Kiskunfélegyháza, Holló László utca 11/3. szám alatti 42 m2 nagyságú nem lakás célú helyiség bérleti jogának elnyerésére meghirdetett nyilvános árveréshez.

Hitelnet Iroda már Kiskunfélegyházán is!

2019. október 10. 08:30

Sokan, mikor hitelfelvételt terveznek, csak besétálnak számlavezető pénzintézetükhöz és az ott kézhez kapott ajánlatot fogadják el, pedig az esetek többségében kedvezőbb feltételek mellett juthatnának hitelhez, amennyiben jobban tájékozódnak.

Bursa Hungarica pályázati felhívás

2019. november 4. 07:30

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata csatlakozott a hátrányos szociális helyzetű felsőoktatási hallgatók, illetőleg felsőoktatási tanulmányokat kezdeni kívánó fiatalok támogatására létrehozott Bursa Hungarica Felsőoktatási Önkormányzati Ösztöndíjrendszer 2020. évi fordulójához.