Nyári szünidei étkeztetés

2020. június 5. 17:00

Déli meleg főétkezést biztosít 5 hónapos kortól Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata június 16-ától szünidei gyermekétkeztetés keretében a nyári szünet munkanapjaira a hátrányos, halmozottan hátrányos helyzetű, rendszeres gyermekvédelmi kedvezményben részesülő, kiskunfélegyházi lakóhellyel rendelkező kiskorú gyerekek részére.

Árverési hirdetmény

2020. május 31. 11:00

Tájékokoztató a Kiskunfélegyháza, Deák Ferenc utca 2. szám alatti 38 m2 alapterületű nem lakás célú helyiség bérleti jogának elnyerésére meghirdetett nyilvános árveréshez.

Álláslehetőségek a Constantinum intézményben

2020. május 11. 10:00

A Constantinum Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium, Kollégium pályázatot hirdet az alábbi munkakörök betöltésére: testnevelő tanár, biológia szakos tanár (egyetemi végzettséggel), matematika szakos tanár (egyetemi végzettséggel), óvodapedagógus, élelmezésvezető, szakács.

Árverési hirdetmény

2020. április 24. 13:00

Tájékoztató a Kiskunfélegyháza, Deák Ferenc utca 2. szám alatti 38 m2 alapterületű nem lakás célú helyiség bérleti jogának elnyerésére meghirdetett nyilvános árveréshez.