Pályázati felhívás rezidensek támogatására

2023. március 2. 10:00

Pályázatot hirdet Kiskunfélegyháza Város Önkormányzat Képviselő-testületének Művelődési és Szociális Bizottsága a rezidensek támogatásáról szóló 36/2018.(XII.17.) önkormányzati rendelet alapján általános orvosi oklevéllel rendelkező, és egészségügyi felsőfokú szakképzési rendszer keretében szakképzésben részt vevő szakorvosjelöltek számára.

Tájékoztató a téli szünidei étkeztetésről

2022. november 29. 13:00

Déli meleg főétkezést kínál 5 hónapos kortól Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata a szünidei gyermekétkeztetés keretében a téli szünet munkanapjaira december 22-étől január 8-áig a hátrányos, halmozottan hátrányos helyzetű rendszeres gyermekvédelmi kedvezményben részesülő, kiskunfélegyházi lakóhellyel rendelkező kiskorú gyerekek részére.

2022. évi népszámlálás – Pótösszeírás

2022. november 18. 17:00

November 20-án, vasárnap befejeződik a népszámlálás összeírási munkáinak azon szakasza, amikor a számlálóbiztosok keresik fel a lakosságot az adatfelvétel érdekében. A pótösszeírás időszaka a polgármesteri hivatalban november 21-én, hétfőtől november 28-án hétfőig tart.

Ne öntsünk hamut, salakot a kukákba!

2023. január 4. 14:00

A vegyes tüzelésű kazánok, kályhák használata során a fűtés melléktermékeként salak és hamu keletkezik, ami nem kommunális hulladék. Nem viszik el a kukát, amennyiben ilyen hulladékot helyeztek el benne.

Népszámlálási felhívás

2022. október 12. 09:00

A 2022. évi népszámlálás lebonyolítására október 1. és november 20. között kerül sor a 2021. évi népszámlálásról szóló 2018. évi CI. törvény rendelkezései alapján. A törvény értelmében az adatszolgáltatás – bizonyos kérdések kivételével – kötelező. A nemzetiségre, anyanyelvre, vallásra, egészségi állapotra és a fogyatékosságra vonatkozó kérdések megválaszolása önkéntes.