Kistérség 2020. május 19. 12:00

Megújul a polgármesteri hivatal és az óvoda Petőfiszálláson

Képgaléria
Megújul a polgármesteri hivatal és az óvoda Petőfiszálláson
A Magyar Falu Program keretében valósul meg a polgármesteri hivatal teljes belső felújítása. Ennek során korszerűsítik a fűtésrendszert, kicserélik a nyílászárókat és a burkolatot. A támogatási összegből a mai kor követelményeinek megfelelő informatikai és telefonközpontot alakítanak ki. 

A régi óvoda épületében a korábbi terveknek megfelelően az önkormányzat saját költségvetés terhére házasságkötő dísztermet és irodákat alakított ki, ahová a hivatal gazdasági munkatársai költöztek. Továbbiakban a tudatos és megalapozott megszorítások ellenére is készül az Idősek nappali klubja épület másik felében, ami a település régi álma – olvasható a teleülés honlapján.
 

Kövessen minket a Facebookon is!