Évet zárt a Zöldmező Lovassport Egyesület

2021. december 21. 09:00

Évet zárt a kiskunfélegyházi Zöldmező Lovassport Egyesület december 18-án, szombaton. A jó hangulatú szabadtéri eseményen egyesületi tagok, családtagok, barátok vettek részt. A délelőtt folyamán különböző versenyszámokban mérhették össze tudásukat a megjelentek: tolhattak lovaskocsit, gumicsizmával célba dobhattak és persze az elmaradhatatlan talicskás feladatok sem hiányozhattak a sorból.

Kiváló eredménnyel lovagolt Domokos-Kószó Marcell

2021. december 21. 12:00

Október végén rendezték meg Szilvásváradon az idei díjlovagló Championátus versenyt, ahol a Móra Ferenc Gimnázium tanulója, a félegyházi Domokos-Kószó Marcell az A kategória ifjúsági bajnoka lett. A Kéktói Ménes SE színeiben versenyző Marcell, az egyesület FURIOSO-123 LÉNYEG nevű lován vett részt a megmérettetésen.

Szentesen szerepeltek a sakkozók

2021. december 20. 10:00

A 4. fordulóval folytatódott az NB II-es sakkcsapatbajnokság, amelynek Tóth László csoportjában a Félegyháza-Csongrád ezúttal a Szentesi Sakk SE vendége volt december 19-én.

Két érmet szereztek a Mikulás Kupán

2021. december 19. 09:00

Mikulás Kupát tartottak december 18-án Budapesten, amelyen a félegyházi Kyokushin Kumite Sport Egyesület tagjai is részt vettek. Az egyesület két versenyzőt indított, mindketten dobogós eredménnyel tértek haza.

Teremlabdarúgó-tornával búcsúztatták az évet

2021. december 19. 17:00

December 18-án rendezték meg a KOCH Karácsonyi Teremlabdarúgó Kupát a Constantinum Sportcentrumban, amely a 2021-es esztendő utolsó félegyházi focitornája volt. A versenyre 12 csapat nevezett, amit ezúttal is Patyi Zoltán szervezett.

Győzelemmel zárta az évet a KKC

2021. december 13. 09:00

Izgalmas csatát ígért a hatodik helyezett Kiskunfélegyházi KC és a hetedik helyen álló Tiszakécske VSE találkozója az NB II. keleti csoportjának 9. fordulójában. Az eseményekben bővelkedő mérkőzést a második félidőben fordította saját maga javára a KKC, amely 107-83-as győzelemmel fejezte be a 2021-es esztendőt.

Miskolcon vendégszerepelt a Félegyházi ASI

2021. december 12. 11:15

Miskolcon léptek asztalhoz a Félegyházi Asztalitenisz Sportiskola játékosai december 11-én. A félegyházi együttes felemásan szerepelt, a DVTK SE I. ellen 9:5-re alulmaradt, míg a sereghajtó Miskolci Egyetemi AFC ellen fölényesen győzött.

Plüss ajándékokat osztottak

2021. december 11. 10:00

Hagyományteremtő célzattal szervezett jótékonysági plüss játékosztást a Hideg László Boksz Egyesület, amelynek keretében december 10-én délután a Darvas iskola bejárata előtt várták a gyermekeket. Ötvenegy csomagban, mintegy 200 plüssjáték talált gazdára, boldogítva a gyermekeket a karácsonyt megelőzően.