Ezüst és ligaelső dartsikerek

2020. július 7. 13:00

A 4. fordulóját rendezték meg július első hétvégéjén a kecskeméti Lesz Vigasz Amatőr Darts Viadalnak, amelyen a Félegyházi Darts Club képviseletében Vincze Katalin, Kormányos Dávid, Gál Tamás, Csúri Ferenc, Valkovics István, Pecz István valamint Horváth Zsolt ragadott nyílat.

Nomád duatlon Szegeden

2020. július 6. 15:00

Kiválóan indított a JOGGING PLUS csipet csapata a Nomád duatlon versenyen, Szegeden, június 27-én. Az olajosok körét a meghívott egyesületek sportolóinak és amatőr versenyzőknek rendezték meg. Az időjárás nem könnyítette meg a versenyzők dolgát, erőteljes napsütés és magas páratartalom tette próbára a lelkes indulókat.

A "Focisuli" csapata nyerte a 14. Titánok Kupát

2020. július 5. 09:00

Tizenhat csapat mérte össze tudását július 4-én a Honvéd Sporttelep műfüves pályáján a 14. Titánok Kupa amatőr kispályás labdarúgó versenyen. A csapatok négyfős csoportokba kerültek, ahonnét a legjobbak jutottak tovább. Az első helyet a „Focisuli” csapata szerezte meg az „Aszfaltosokat” megelőzve.

Gyulán rendezték meg az Országos Szenior Úszóbajnokságot

2020. június 29. 11:00

A Kiskun Vízi és Szabadidő Sportegyesület nyolc fővel vett részt a bajnokságon. Minden versenyző éremmel tért haza. Kiválóan szerepeltek hisz négy országos bajnoki első helyezést, négy második és kilenc harmadik helyezést értek el – tájékoztatta lapunkat Ónodi László csapattag.

A Bulls és a Titánok sikerével zárult a Rádió Smile labdarúgó kupa

2020. június 28. 12:50

Rekkenő hőségben, a Honvéd Sporttelep műfüves pályáján rendezték meg június 27-én a Rádió Smile Műfüves Kispályás Labdarúgó Kupát, amelyen összesen 20 csapat vett részt. Párhuzamosan két pályán folyt a játék. A kezdőrúgásokat a kupa névadó munkatársai, a Rádió Smile két műsorvezetője, Zakar Anita és Csőszi Viktor végezte el.

Sikerrel zárult az első félegyházi dartsverseny

2020. június 30. 09:00

Huszonöt versenyző részvételével június 27-én rendezték meg a Szakmaközi Művelődési Házban az I. Félegyházi Dartsversenyt. A nagyfokú érdeklődésnek köszönhetően érkeztek játékosok Szegedről, Tiszaalpárról, Békésről, sőt még Mohácsról is.

Kosárlabdatábort szervezett az FTSI

2020. június 26. 17:00

A nyári szünet beköszöntével hagyományosan minden évben megtartja kosárlabdatáborát a Félegyházi Térségi Sportiskola. Helyszínül ezúttal is a Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok szolgált, ahol délelőttönként ügyességi, technikai feladatok vártak a gyerekekre, míg délutánonként elsősorban a strandolásé volt a főszerep.

Tiszakécskei győzelem a VI. Ketrec-kupán

2020. június 21. 09:00

Hatodik alkalommal rendezték meg június 20-án a Ketrec-kupa kispályás labdarúgó tornát. A rendezvényt új helyszínen, a Honvéd Sporttelep műfüves pályáján bonyolították le. Párhuzamos két pályán folyt a küzdelem, négy megyéből összesen 16 csapat érkezett. A végső finálé büntetőpárharcot követően dőlt el. A győzelmet a tiszakécskei Szniax FC szerezte meg a kecskeméti Dirner-Siland Futsal Clubot legyőzve.

Melegben is kifogták

2020. június 20. 13:00

A nyomott, meleg idő ellenére is sikeres volt a páros horgászat június 17-én, a kiskunfélegyházi Balog Tanya Horgásztó és Pihenőpark versenyén. Néhány testesebb ponty és amúr is horogra akadt, de előfordult, hogy mégiscsak a hal győzött. A legnagyobb halat, egy 7,5 kg-os amúrt Zakar Gábor fogta ki, rakós bottal.