Sakkbajnokság a 250 év jegyében

2024. május 21. 15:00

Városalapítók Kupa „City Founder's Cup 2024” elnevezéssel Nyílt Rapid Sakkbajnoksággal ünnepelték a 250 éves évfordulót városunk sakkozói május 18-án, a Kiskunfélegyházi József Attila Sportiskolai Általános Iskolában.

Korábban kezdődik a focimeccs

2024. május 16. 06:00

Változás történt a május 18-i, szombati vármegyei első osztályú labdarúgó-mérkőzés 28. fordulójának időpontjában. A két csapat megegyezett abban, hogy nem az eredeti kiírásnak megfelelően 17.30-kor kezdődik a Kiskunfélegyháza–Tiszakécskei LC II. mérkőzés, hanem 14.30-kor, a Honvéd Sporttelepen.

A Kiskun Kupa, idős Besze László Birkózó Emlékverseny eredményei

2024. május 15. 13:00

Mint arról beszámoltunk, nagyszabású nemzetközi korosztályos birkózógálát rendeztek a Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnokban, május 11-én. Az eseményen harminc egyesület mintegy háromszázötven sportolója képviseltette magát. A hazaiak mellett érkeztek fiatalok Korondról, Segesvárról, Szászrégenről, Farkaslakáról, Székelyudvarhelyről, Magyarkanizsáról, Zentáról, valamint Lengyelországból is.

Jobb játékkal döntetlen Kiskőrösön

2024. május 13. 16:00

A vármegyei első osztályú labdarúgó-bajnokság a 27. fordulóval folytatódott, amelyben a Kiskunfélegyháza gárdája a Kiskőrösi LC otthonába utazott, hogy gyarapítsa a pontjainak a számát.

Szentesi sikerek

2024. május 13. 14:30

Május 11-én, szombaton immáron 29. alkalommal rendezték meg a Szentesi Nemzetközi Szenior Úszóversenyt. A nagyszámú magyar résztvevő mellett Romániából, Szerbiából és Szlovákiából is érkeztek a megmérettetésre. Városunkat a Kiskun Vízi és Szabadidő Sportegyesület 13 versenyzője képviselte, akik derekasan helyt álltak a népes mezőnyben – mondta el lapunknak Urbán Tamás csapattag.

Pünkösd havát is versenyzéssel kezdték a Koppányok

2024. május 8. 15:35

A Műkertvárosi Sportcentrumban rendezte meg az történelmi örömíjász versenyét, gyönyörű erdős, tavas, madárcsicsergős környezetben a Kecskeméti Íjászegyesület, május 4-én. A verseny a kategóriájához hűen valóban örömíjászat volt, sok közeli, jól lőhető célokkal. Az idő is kegyes volt a Koppányok népes csapatához, mert végig ragyogó napsütésben versenyeztek.