Két újabb félegyházi sportoló lett országos bajnok

2021. november 29. 12:00

Kiváló eredményeket értek el a Kiskunfélegyházi Birkózó SE ifjúsági korú versenyzői a Kadet Szabadfogású és Női Országos Bajnokságon. Ketten bajnoki címet szereztek, továbbá egy ezüst és bronzéremmel térhettek haza Kaposvárról, az elmúlt szombaton.

Tisztes helytállás Kalocsán

2021. november 28. 19:00

A bajnoki tabellát vezető Kalocsa csapatának vendége volt a Félegyházi Asztalitenisz Sportiskola III. a megyei II. osztályú bajnokság 8. fordulójában, november 26-án. A mérkőzés nagy csatát hozott, amely végén 10-8-ra a Kalocsa együttese győzött.

Itthon nyert a KKC

2021. november 29. 11:00

Magabiztos játékkal szerezte meg a győzelmet hazai pályán a Kiskunfélegyházi KC felnőtt férfi kosárlabdacsapata a DEAC II. ellen az NB II. keleti csoportjának 7. fordulójában. A tartalékosan felálló DEAC II. első vereségét szenvedte el a szezon során. 91-76-os sikerével a KKC megerősítette 6. helyét a bajnoki táblázaton.

Elkezdődött a teremfociszezon

2021. november 28. 14:38

Az előző évekhez hasonlóan idén is megtartják a félegyházi teremlabdarúgó-tornákat városunkban. A tavalyi tornasorozat a koronavírus-járvány miatt ugyan elmaradt, de ez sem szegte kedvét Patyi Zoltán szervezőnek és a résztvevőknek. A csapatok nagyon várták a versenyt, ami jó hangulatban zajlott le november 27-én, a mezőgazdasági szakiskola tornatermében.

Nem kegyelmezett az éllovas

2021. november 27. 16:20

Az első helyezett Ladánybenei LC csapatát fogadta a Kiskunfélegyházi Vasutas SK a megyei III. osztályú labdarúgó-bajnokság 15. zárófordulójában. Az őszi első Ladánybene 3-1-es győzelemmel szerezte meg a három pontot.

Hatórás futóversenyt nyert meg Kádár Kitti

2021. november 26. 11:00

A „Fuss egy napot” versenysorozat keretében Kecskeméten várták a jelentkezőket 1-2-3 és 6 órás futásra novemberben. A félegyházi ultrafutó, Kádár Kitti 6 órás versenyszámban állt rajthoz, amely során 68,375 kilométert teljesítve az első helyet szerezte meg a nők között.

U16 fiúk: Szoros mérkőzés Debrecenben

2021. november 23. 14:10

Debrecenben vendégszerepelt a Félegyházi TSI U16-os fiú kosárlabdacsapata a nemzeti fiú kadett bajnokság országos főtáblájának „C” csoportjában. A mérkőzés végig szorosan alakult. A házigazdák a harmadik negyed megnyerésével csikarták ki a végső győzelmet. Lepattanózásban félegyházi fölény mutatkozott, de a közeli dobásokból kevés zárult sikerrel.

Debrecenbe látogatott a KKC

2021. november 21. 15:00

Az 5. helyezett debreceni Cívis KK U23 otthonában vendégszerepelt a Kiskunfélegyházi KC felnőtt férfi kosárlabdacsapata az NB II-es bajnokság keleti csoportjában. Az 10. forduló találkozója hazai fölényt hozott.

Karatebajnokság félegyházi sikerekkel

2021. november 21. 11:00

Törökbálint adott otthont november 20-án az IBK Nemzetközi Kyokushin Karatebajnokságnak, amelyen 57 egyesület 300 versenyzője lépett tatamira 13 szövetségből. A félegyházi Kyokushin Kumite Sport Egyesület tagjai ezúttal is eredményesen szerepeltek.

Érmes helyezések ősszel

2021. november 21. 09:00

Mozgalmasan telt az ősz a Hideg László Boksz Egyesület tagjai számára, akik közül Luczás Milán Sándor több versenyen is megmérettette magát.