Több mint kétméteresre nőtt halat fogott ki

2021. július 27. 09:30

Mintegy félórán át fárasztotta a Kőrösi úti horgásztavon hatalmas fogását Sinkó Zoltán hobbihorgász, aki a Füleki Sporthorgász Klub Egyesület tavából 2 méter 15 centis és 66,4 kilogrammos harcsát emelt ki július 24-én.

Tokiói olimpia – július 25., vasárnap

2021. július 25. 18:00

Vasárnap újabb éremmel gyarapodott a magyar küldöttség gyűjteménye, Siklósi Gergely élete első olimpiáján a férfi párbajtőrözők között ezüstérmet szerzett. A 400 méter vegyes címvédője, Hosszú Katinka az ötödik helyen ért célba a szám döntőjében, rajta kívül még egy magyar volt érintett ebben a fináléban, Mihályvári-Farkas Viktória a hatodik helyen ért célba. Verrasztó Dávid éppen csak lemaradt a dobogóról, 400 vegyesen a negyedik lett. Rajtuk kívül még olimpiai pontszerző helyen végzett saját sportágában Péni István (légpuska, ötödik hely) és Pupp Réka (cselgáncs, ötödik hely).

Tokiói olimpia – július 24., szombat

2021. július 24. 17:00

Szilágyi Áron a magyar sport 178. olimpiai aranyérmét nyerte. Példátlan sikert ért el mostani diadalával: a sporttörténelem első kardvívója, aki egymást követő három olimpián a kard egyéni bajnoka lett.

Egy pólón a 302 magyar olimpiai bajnok

2021. július 24. 12:00

Az olimpia tiszteletére igazi különlegességgel rukkolt elő Simai Zsolt dizájner, ugyanis egy pólóra rászerkesztette – a sportáguk megnevezésével – mind a 302 olimpiai bajnokunk nevét. A magyar tervező a ruhadarabon az eddigi olimpiák évszámait, helyszíneit, és a magyar aranyérmek számát is felsorolta.

Siófokon edzőtáboroznak

2021. július 20. 17:00

Nemzetközi edzőtáborban vesznek részt Siófokon a kiskunfélegyházi birkózók korondi, szászrégeni, szegedi, adácsi és lengyel sporttársakkal közösen. Megemlekeztek a Magyar Birkózó Szövetség megalakulásának századik évfordulójáról. Néhány napig Lőrincz-Szabó Emese, EB ezüstérmes is segíti a munkát.

Félegyházi sportolót is támogat a MOL Alapítvány

2021. július 19. 16:00

Hetvenhét tehetséges fiatal sportolót, összesen 25 millió forint értékben díjazott a MOL Alapítvány idén. Bács-Kiskun megyéből Papp Laura Inez, a kiskunfélegyházi 3K SE triatlonistája és Kiss Ágnes Anna, az MVM Szegedi Vizisport Egyesület kenusa nyerte el a támogatást.

Tótkomlóson versenyeztek a félegyházi szenior úszók

2021. július 18. 19:50

Immáron tizenhatodik alkalommal rendezték meg a Tótkomlósi Nemzetközi Szenior Úszóversenyt július 17-én, ahol 25 egyesület, köztük külföldiek is, több, mint kétszáz nevezője vett részt, köztük a Kiskun Vízi és Szabadidő SE hét versenyzője is.

Sokszínű élményekkel gazdagodtak a táborozók

2021. július 18. 18:10

Sikerrel szervezte meg alakformáló fitnesztáborának első turnusát Kádár Kitti ultramaraton-futó és fitneszedző. A lelkes táborozók ezúttal a Mátrába utaztak el, ahol friss levegőn, kirándulásokkal tarkítva, jó hangulatban töltötték el az edzésekkel teli napokat.