Ezüstérmes Bátyai Dorián

2024. március 19. 07:00

Ezüstérmet szerzett Bátyai Dorián, a szerbiai Szabadkán rendezett nemzetközi versenyen. A Kiskunfélegyházi Birkózó SE sportolója az U17-es korosztály 92 kg-os súlycsoportjában lépett szőnyegre, ahol a második helyet szerezte meg a lengyel versenyző mögött, szlovák és francia ellenfeleit legyőzve – mondta el lapunknak Szabó József edző.

Részletek
Aranyérmes birkózó Törökországban

2024. március 14. 16:35

Öt győzelemmel aranyérmet szerzett Törökországban, Kemer városában a Kiskunfélegyházi Birkózó SE versenyzője, Czakó Zoltán, aki az U17-es korosztály 110 kg-os súlycsoportjában lépett szőnyegre – mondta el lapunknak Szabó József edző.

Részletek
Egyéni csúcsok a „Hibridlevél”-versenyen

2024. március 14. 16:00

A II. Hibridlevél Kupa uszonyosúszó versenyen vett részt Dunaújvárosban Rabi Anna, a Bácsvíz KVSC Uszonyos és Búvárúszó Szakosztály versenyzője, a Batthyány Lajos Általános Iskola 5.a osztályos tanulója. Az eseményen, bár dobogós helyezést nem ért el Anna, de szép egyéni csúcsokat úszott.

Részletek
Hétvégi aquatlon

2024. március 12. 20:00

Az aquatlon a multisport legegyszerűbb és leginkább elérhető formája. A sportág két szakaszból, úszásból és futásból áll. Az úszás történhet medencében vagy nyílt vízben egyaránt.

Részletek
Tavaszi aranyeső

2024. március 12. 17:00

Március 10-én rendezték meg Kisteleken a Tavasz Kupát, ahol a Félegyházi Térségi Sportiskola U9 labdarúgói is részt vettek. Öt másik csapattal mérkőztek meg, köztük Szeged „A” és „B”, valamint Tiszaalpár, Algyő és Kistelek együtteseivel. Mindenkit maguk mögé utasítva hozták el a csillogó arany kupát.

Részletek
Blanka ismét első

2024. március 12. 13:00

Megvédte bajnoki címét és első lett Pengő Blanka, a Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola 2.a osztályos tanulója Kecskeméten, a Bács-Kiskun Vármegyei Sakk Diákolimpia egyéni számában. Felkészítő: Lantos Pál.

Részletek
Dunaújvárost és Szigetszentmiklóst lőtték

2024. március 12. 11:00

A versenyszervezők részéről talán már nem is meglepő, ha a Turul Koppány ÍHSE tagjai nagy létszámmal érkeznek egy versenyre. Így volt ez március 3-án, a dunaújvárosi teremversenyen is. A versenyt Gyetvai Attila, mint magánszemély rendezte, ami nem ment a minőség rovására. A jól megszervezett teremverseny sok íjásznak szolgált a szezonra jó felkészülésnek. A Koppányok népes csapattal vállalták a vasárnapi pihenés helyett az utazást és a versenyzést.

Részletek
U15-ös sikerek a válogatóversenyeken

2024. március 10. 17:30

Négy fiatal tehetség harcolta ki a válogatott kerettagságot és nyílhat lehetőségük a görögországi Loutrakiban rendezendő Serdülő Európa-bajnokságon való részvételre – mondta el lapunknak Szabó József edző.