Hirdetés
Helyi hírek 2019. augusztus 13. 10:00

Erdőlátogatási tilalmat rendelt el a Gemenc Zrt.

Erdőlátogatási tilalmat rendelt el a Gemenc Zrt.
Fotó: Shutterstock – Erdőlátogatási tilalom van érvényben a gímszarvas vadászati idényben, ugyanis a vadászati tevékenység gyakorlása kiemelten balesetveszélyes.

Erdőlátogatási tilalmat rendelt el a Gemenc Zrt. mint erdőgazdálkodó, és mint vadászatra jogosult – az erdőről, az erdő védelméről és az erdőgazdálkodásról szóló 2009. évi XXXVII. tv. 94.§ (1) és a (2) bekezdése értelmében – augusztus 30-a és szeptember 23-a között minden nap 15 órától másnap 9 óráig a vagyonkezelésében lévő erdőterület térképen megjelölt részein.

Az erdőlátogatási tilalom alatt a területen történő mozgáshoz a Gemenc Zrt. engedélye szükséges.

A Gemenc Zrt. felhívása és az érintett területek IDE kattintva érhetőek el.
 

Kövessen minket a Facebookon is!