Sport 2021. november 27. 16:20

Nem kegyelmezett az éllovas

Az első helyezett Ladánybenei LC csapatát fogadta a Kiskunfélegyházi Vasutas SK a megyei III. osztályú labdarúgó-bajnokság 15. zárófordulójában. Az őszi első Ladánybene 3-1-es győzelemmel szerezte meg a három pontot.

Idei utolsó meccsére készült az éllovas Ladánybenei LC, amely egy esetleges győzelemmel bebiztosíthatta őszi elsőségét. A hullámzóan szereplő Kiskunfélegyházi Vasutas SK-nak még van egy elmaradt mérkőzése, amit december 4-én, Tiszaugon pótolnak.

Nem kellett sokat várni az első gólra, már az 5. percben megzördült a háló, amikor is Spiegelberger Tamás szerezte meg a vezetést a Ladánybenének.

Húsz perccel később már a második gólját jegyezte a játékos, így két góllal megléptek a vendégek. (0-2)

A félidő hajrája hozta meg az újabb gólt, amit ismét az éllovas csapat szerzett. A szünetben 0-3 volt az állás.

A fordulást követően a hajráig nem változott az eredmény. A Vasutas SK erejéből csupán a szépítésre futotta. A 79. percben Kiss István talált be, kialakítván ezzel az 1-3-as végeredményt.

Bács-Kiskun Megyei III. Észak 15. ford., 11. 27.
Kiskunfélegyházi Vasutas SK – Ladánybenei LC 1-3 (0-3)

Gólszerzők: Kiss István 79. p. ill. Spiegelberger Tamás 5. p., 27. p. Csikós Dávid 45. p.