Helyi hírek 2015. január 31. 09:00

Február közepéig még csúszkálhatunk

Február közepéig még csúszkálhatunk
Február 15-éig még biztosan lehet korcsolyázni Félegyházán - tudtuk meg Balla Lászlótól. Az alpolgármester azt is elmondta, hogy e kérdésben találkozott a kivitelező, az üzemeltető és az önkormányzat elképzelése, így teljes összhangban született meg a döntés.- Miután az érdeklődés lankadatlan, a jégpálya mindenki megelégedésére működik, és az előrejelzések szerint február 15-éig még nagy valószínűséggel nulla fok környékén marad a hőmérséklet, ezért február 15-éig meghosszabbítottuk a jégpálya üzemeltetését. Bátran mondhatjuk, hogy ez a kezdeményezés maximálisan beváltotta a hozzá fűzött reményeket. Így a következő szezonban szeretnénk, ha lehetőség szerint már legalább két héttel korábban, Mikulás környékén állna a műjégpálya - tette hozzá Balla László.

 

Kövessen minket a Facebookon is!