Dunaegyházán és Kiskunmajsán játszottak a Félegyházi ASI csapatai

2022. április 20. 13:00

Dunaegyházán játszott a megye II. tavaszi, negyedik fordulójában a Félegyházi ASI II.,  április 13-án. Papp József csapatkapitány beszámolója szerint sajnos nem ideális körülmények fogadták őket, a világítás ugyanis elég gyenge volt. A verseég persze nem ennek köszönhető, a csapatnak nem ment jól most a játék. A következő fordulóban megpróbálnak itthon javítani a Baja Kiss csapata ellen. Győztesek: Bársony Zoltán 2, és a Boda Ákos-Papp József páros 1.

Kiskunfélegyházi Küzdősport Gála lesz május 14-én

2022. április 21. 08:00

Május 14-én, harmadik alkalommal ad otthont a Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok a Kiskunfélegyházi Küzdősport Gálának. A Covid miatt elmaradt gálák elraktározott lendületével, idén egy nagyon jól megszervezett, izgalmas, remek harcosokkal teli eseményre invitálják az érdeklődőket.

A világ korosztályos rövidtávfutó élmezőnyében a Kossuth diákja

2022. április 14. 17:00

Faragó Rómeó, a Kecskeméti Sportiskola atlétája a világ korosztályos rövidtávfutó élmezőnyébe került. A Kiskunhalasi SZC Kiskunfélegyházi Kossuth Lajos Technikum Szakképző Iskola és Kollégium diákja tavaly Ifjúsági Magyar Bajnokként és 200 méteren Európa-bajnokként zárta az évet. Az idén Izraelben, Jeruzsálemben lesz az Európa-bajnokság, amelyre a kijutás első lépcsőjét a fiatalember kiváló eredménnyel hozta, a tavalyi idejét két tizeddel javítva. 100, 200 méteren, illetve váltóban számít a Magyar Atlétikai Szövetség Rómeó eredményeire.

Sikeres félegyházi dartsverseny

2022. április 12. 16:30

Április 9-én rendezték meg az I. FDSE Amatőr Kupát, amelyen 26 amatőr játékos vett részt, Félegyházán kívülről is érkeztek dartsosok szép számmal, csongrádi, kiskunhalasi, kiskunmajsai, mezőberényi, nagykőrösi, tiszaalpári és tiszaugi játékos is volt a nevezők között.

Kiváló szenior szereplés Kecskeméten

2022. április 11. 12:00

Ismét kitettek magukért a Kiskun Vízi és Szabadidő SE versenyzői a XI. Fedett Pályás Nyílt Szenior Úszó Országos Bajnokságon. Az április 9-10-én Kecskeméten megrendezett versenyen 55 egyesület 326 úszója vett részt. Félegyházát hét versenyző képviselte a rangos eseményen.

Lajosmizsén pattogott a labda

2022. április 8. 18:40

Az élen álló Lajosmizse csapatához látogatott a Félegyházi ASI IV. csapata a megye III.-ban, április 6-án. Jól helytállt a félegyházi csapat, hat mérkőzést megnyerve 12-6 arányban maradtak alul, így a 12 csapatos bajnokságban jelenleg a 9. helyen állnak. Győztesek: Faragó Attiláné 2, Forgó Jenőné 1, Juhász László 1, Schmidt Róbert 1, és a Faragó Attiláné – Forgó Jenőné páros 1 – mondta el lapunknak Ernyes László.