„Életre való vagyok!"

2014. szeptember 15. 14:30

A kiskunfélegyházi mozgáskorlátozottak karoltak fel és próbálnak gyűjtéssel segíteni egy rákbeteg félegyházi nőn. Kezdeményezésükhöz bárki csatlakozhat.

Kosárfonók találkoztak

2014. szeptember 15. 13:00

Negyedik alkalommal rendezte meg a Duna-Tisza közi Népművészeti Egyesület az Országos Kosárfonó Találkozót Tiszaalpáron a hétvégén. Az ország minden részéről érkeztek kosárfonók a hétvégén Tiszaalpárra, a negyedik Országos Kosárfonó Találkozóra.

TISPOL-akció szeptemberben

2014. szeptember 9. 10:15

A TISPOL (European Traffic Police Network) Operational Group éves ellenőrzési terve alapján 2014. szeptember 9. és szeptember 11. között a passzív biztonsági eszközöket ellenőrzik a rendőrök.

Havi ezer orvos-beteg találkozás a fül-orr-gégészeten

2014. szeptember 9. 12:30

Évente mintegy 12 ezerre tehető az orvos-beteg találkozások száma a félegyházi kórház fül-orr-gégészeti járóbeteg szakrendelésén. Szeptember elejéig idén 8 ezer esetszám fölött tartanak – tudtuk meg dr. Bense Katalintól, aki 30 éve dolgozik az intézményben, jó ideje az egyetlen für-orr-gégész szakorvosként.