Újraindult a versenysport a Koppányoknál

2020. június 12. 00:00

Hónapokig komoly megszorítások mellett folytak az edzések a Koppány íjászoknál a koronavírus-járvány miatt. A veszélyhelyzet meghirdetését követően Dinnyés Gyula, a Koppányok vezetője, a Turul Koppány Íjászai HSE edzéseit korlátozta, a közös edzéseket beszüntette, amiket mindenkinek a saját otthonában és a saját felszerelésével kellett megoldania. Ehhez a váratlan és eddig ismeretlen helyzethez a Magyar Íjász Szövetség nagy segítő szándékkal reagált, és meghirdette a „Magyar otthon-Maradj formában” pályázatát.

VI. Ketrec-Kupa kispályás labdarúgótorna

2020. június 9. 10:00

Hatodik alkalommal rendezik meg a Ketrec-Kupa kispályás labdarúgótornát Kiskunfélegyházán, ezúttal a Honvéd Sporttelepen, június 20-án, szombaton 8 órától. A torna meghirdetésekor még a zártkapus rendszer vonatkozott a sportrendezvényekre, azonban a május 27-i Magyar Közlönyben írtak alapján már nézők is részt vehetnek az eseményen, betartva egymás közt a másfél méteres távolságot. Sorsolás és egyben nevezési határidő: június 17., szerda 18 óra.

Edzőváltás Félegyházán

2020. június 8. 12:00

Régi-új edzővel vág neki a Kiskunfélegyházi HTK a következő évi labdarúgó-bajnokságnak, az egyesület megyei első osztályú felnőtt csapatának a kispadján az eddigi játékos-edzőt, Koncz Zsoltot ugyanis Némedi Norbert váltja.

Rádió Smile Műfüves Kispályás Labdarúgó Kupa

2020. június 19. 12:00

Műfüves Kispályás Labdarúgó Kupát rendez a Rádió Smile Kiskunfélegyházán, a Honvéd-pályán június 27-én, szombaton 8 és 17 óra között. Nevezés és sorsolás június 25-én, csütörtökön 18 órakor. További információ Patyi Zoltántól kérhető a 06/70 935-8107-es telefonszámon.

Az első Félegyházi Dartsversenyre várják a nevezőket

2020. június 4. 14:00

Június 27-én rendezik meg az I. Félegyházi Dartsversenyt a Félegyházi Darts Club szervezésében a Szakmaközi Művelődési Házban. A versenyre bárki nevezhet és kipróbálhatja magát, illetve tudását ebben a sportágban. Az első három helyezettet éremmel, oklevéllel és pénzdíjjal jutalmazzák. Emellett külön díjazásban részesül a legtöbb 180-ast dobó, illetve a legmagasabb kiszállót elérő és a legjobb hölgyversenyző.

Pünkösd hétvégéjén sem tétlenkedtek a dartsosok

2020. június 3. 13:00

Kunszentmártonra utaztak a pünkösdi hosszú hétvégén a félegyházi dartsosok, akik közül ezúttal kilencen ragadtak nyilat. A Vincze Katalin, Horváth Zsolt, Horváth Tibor, Pecz István, Valkovics István, Fekete Tamás, Tóth Tibor, Holló Attila és Csúri Ferenc alkotta félegyházi különítmény most is szépen helytállt.

Motocross-versenyt rendeztek pünkösdkor a parkerdőben

2020. június 2. 11:00

A szigorú járványügyi előírásokat betartva, meghívásos EnduroCross versenynek adott otthont Kiskunfélegyháza a Kiskunfélegyházi Motorsport Egyesület szervezésében június elsején, pünkösdhétfőn. A nézők nélküli zártkapus megmérettetésen csak a versenyzők, segítőik, szervezők és a sajtó munkatársai vehettek részt.

Extraligás maradt a Félegyházi Asztalitenisz Sportiskola csapata

2020. május 29. 11:00

A bajnokságok tavaszi lezárását követően a Magyar Asztalitenisz Szövetség elnöksége május közepén döntött az egyéni és csapatversenyek újraindításáról, illetve lezárásáról. Az elnökségi ülésen eldőlt, hogy a csapatbajnokságokból nem lesznek kiesők, így a Félegyházi Asztalitenisz Sportiskola férfi felnőtt csapata is maradt a legmagasabb osztályú extraligában.

III. Nyári szünet Jogging Plus futás

2020. június 13. 12:00

A Kiskunfélegyházán 1992 óta működő Jogging Plus Sportegyesület az idei nyári szünidőben is várja játékos futásra, mozgásra a gyermekeket 5 éves kortól. Június 16-ától kedden és csütörtökön 18 órától a Honvéd pályán várják mindazokat, akik szeretnek futni, mozogni, és szívesen barátkoznak.