Gálázott az ezüstérmes félegyházi csapat

2021. május 9. 16:20

Az eredmények kedvező alakulásának köszönhetően már korábban eldőlt, hogy az Astra-HFC Kiskunfélegyháza a második helyen zár a leány labdarúgó-bajnokság U-19-es délkeleti csoportjában. Ennek tudatában léptek pályára a félegyházi lányok május 9-én Székkutason, ahol kiütéses, 12-0-s győzelmet értek el a házigazda Szent Mihály csapata ellen.

Tizenöt gólos félegyházi győzelem

2021. május 8. 19:50

Érvényesítve a papírformát, fölényes, 36-21-es sikert ért el a Tiszaalpári SE ellen a P&P Kiskunfélegyházi HTK felnőtt férfi kézilabdacsapata a megyei I. osztályú bajnokság 21. fordulójában.

Kettő hét után hét-kettes győzelem

2021. május 9. 09:00

Az előző fordulóbeli mérkőzésük elhalasztását követően kettő hét után játszottak újra bajnoki mérkőzést a KHTK focistái, akik stílusosan hét-kettőre győzték le a sereghajtó Soltdvadkert csapatát. A vendégek kétszer is vezettek az első játékrészben, de a KHTK még a szünet előtt fordított és a második félidőben kiütötte ellenfelét. A találkozót ezúttal immár nézők előtt bonyolították le a Honvéd Sporttelepen.

A Magyar Sport Napja

2021. május 7. 17:00

2000 óta minden évben május 6-án ünnepeljük a Magyar Sport Napját. Iványi Ferenc, a Félegyházi Térségi Sportiskola Kosárlabda Szakosztályának vezetője, a Kosárlabdázók Klubjának elnöke, a sportcsarnok munkatársa beszélt lapunknak a jeles nap eredetéről.

Jelentős támogatást kapott a Hideg László Boksz Egyesület

2021. május 7. 11:00

A járványhelyzet okozta korlátozások enyhülésével a Magyar Ökölvívó Szövetség a sportág és a versenysport újraindítás érdekében minden regisztrált szervezettel felvette a kapcsolatot. Területi régiónként a még működő egyesületek szakvezetőit, vezetőségeit összehívták egy személyes egyeztetésre, hogy felmérjék a sportág helyzetét, konzultáljanak az érintett vezetőkkel, sportolókkal, edzőkkel.

Győzelmet ért a jó kezdet

2021. május 7. 09:00

Újabb sikert aratott a férfi kosárlabda-bajnokság NB II. keleti csoportjának alsóházi rájátszásában a Kiskunfélegyházi KC, amely ezúttal hazai pályán győzte le 92-77-re a Mezőberényi KK csapatát. A félegyházi együttes elsősorban az első negyedben megszerzett előnyének köszönhetően nyert könnyebben.

Labdarúgás: az FTSI minden korosztályos csapata lejátszotta aktuális mérkőzését

2021. május 4. 18:00

Izgalmas mérkőzéseket játszottak az FTSI utánpótláscsapatai, múlt szombaton az U-16-os együttes magabiztosan nyert a Tiszaalpár ellen. Vasárnap az U-19-es korosztály rangadóján döntetlen született a Lakiteleki TE otthonában. Május 3-án, hétfőn házi rangadó keretében az U-14-es csapatok küzdelmes mérkőzést játszottak a Honvéd Sporttelep centerpályáján.

Kiemelkedő siker: Tóth Róbert a 2021 Darts Super Leauge-ben folytatja

2021. május 3. 15:00

Két versenyen is kiválóan szerepelt a félegyházi Tóth Róbert, aki előbb a közép-kelet magyarországi régió soron következő fordulóját nyerte meg, majd pedig kiharcolta a 2021 Darts Super Leauge nevű meghívásos versenysorozatban való részvételt, ahol az ország 14 neves versenyzője és két selejtezőből bejutó játékos ragadhat nyilat.