Kevés hiányzott a győzelemhez

2022. november 15. 19:00

Nyíregyházán játszotta soron következő bajnoki mérkőzését a Félegyházi Térségi Sportiskola U16-os fiú csapata, november 13-án, vasárnap. A házigazdákkal az elmúlt években többször is megmérkőztünk, az eddigi találkozók során – bár voltak szoros mérkőzések is – egyszer sem sikerült nyerni.

Magyar Bajnokságon bunyóztak

2022. november 12. 15:00

A legmozgalmasabb versenysorozaton vannak túl a Kiskunfélegyházi Papp László Ökölvívó Akadémia növendékei: az U12, Serdülő és Junior Ökölvívó Magyar Bajnokságon.

Kiváló szereplés Hódmezővásárhelyen

2022. november 7. 16:00

November 5-én és 6-án rendezték meg a XIX. Hódmezővásárhelyi Nemzetközi Szenior Úszóversenyt. A Kiskun Vízi és Szabadidő SE versenyzői ismét kiválóan szerepeltek: kilenc első, hat második és két harmadik helyezést értek el.

Szép eredményekkel zárta az őszi szezont a KHSE

2022. október 28. 08:00

Remek eredményekkel gazdagodott az őszi időszakban a Kiskunfélegyházi Harcművészeti Sportegyesület. Bár az első hírek arról szóltak, hogy a rezsiválság miatt be kell zárniuk októbertől a Honvéd Sporttelepen található termet, szerencsére úgy tűnik, közösen megtalálták a megoldást – tudtuk meg Nagy Krisztiántól, az egyesület elnökétől.

50 éves a magyar karate

2022. október 25. 17:00

Az öt évtizedes fennállás apropóján rendezték meg október 8-án, Pestszentlőrincen a Jubileumi Utánpótlás Magyar Bajnokságot. A versenyre 15 szervezet 55 sportegyesületéből 300 versenyző adta le indulási szándékát. Erős mezőnyben ismét remekeltek a félegyházi karatékák – mondta el lapunknak Kurucz László edző.