Szezonzáró esemény a Jogging Plus Egyesületnél

2022. augusztus 20. 12:00

Augusztus 6-án és 7-én rendezték meg az E-ON Decathlon Pécsi Triatlon – E-ON UP Ranglista OB, Amatőr kupa és a Váltócsapat OB szezonzáró eseményét. A versenyhelyszínt a Tüskésréti tónál alakították ki. A Jogging színeiben 26 versenyző indult az Újonc 1, Újonc 2, Gyermek, Serdülő, Szenior és Veterán kategóriában.

Félegyházi Magyar Bajnok teniszező

2022. augusztus 18. 16:00

Augusztus 2-a és 8-a között versenyeztek a 12 éves fiúk és lányok Korosztályos Magyar Tenisz Bajnokságon, Budapesten. Nemenként mintegy 60 játékos nevezett, a magyar ranglista legjobbjai kivétel nélkül részt vettek a tornán.

Gőzerővel dolgozik a bokszegyesület

2022. augusztus 17. 16:00

Mozgalmasan telik a nyár a Hideg László Boksz Egyesület háza táján. Idén május végén, a Tesco Kupán és az utána júliusban megrendezett Tőserdő Kupán is kiválóan szerepeltek fiatal ökölvívóink: Vízhányó Anna, Ilonka Bence és Nagy Kincső.

Bámulatos sportsikerek atlétikában

2022. augusztus 16. 08:00

Országos figyelem vetődött két fiatal sportolóra a közelmúltban, akik életében Kiskunfélegyháza fontos szerepet játszott és játszik a mai napig. Deák Zalán és Faragó Rómeó sportsikerei Juhász István Zoltán edzőnek köszönhetők, aki felfedezte kiváló adottságaikat az atlétika terén.

Kárpát-medencében Sakkozó Magyarok Találkozója

2022. augusztus 15. 12:00

Huszonhatodik alkalommal rendezték meg a Kárpát-medencében Sakkozó Magyarok Találkozóját a Lakitelek Népfőiskola Hungarikum Liget Kölcsey Házában, augusztus 8. és 13. között. A sakkjáték szerelmesei öt országból érkeztek, köztük négyen mindig itt voltak: Bicskei Mihály és Farkas Tibor Magyarkanizsáról, Donkó Mátyás Kecskemétről és Szatmáry-Révai József Munkácsról.

Sziki kupán bunyóztak a félegyháziak

2022. augusztus 10. 17:55

Sziksósfürdőn rendezték meg a már hagyományosnak mondható Sziki Kupát augusztus 7-én, vasárnap. A megmérettetésen 17 egyesület 71 versenyzője szállt ringbe, köztük a Kiskunfélegyházi Papp László Ökölvívó Akadémia növendékei is, 11 versenyzővel.

Siófokon erősködött a félegyházi csapat

2022. augusztus 9. 17:00

Scitec Power Challenge – Muscle Beach 2022 elnevezésű versenynek adott helyet Siófok, augusztus első hétvégéjén. Az izmok fesztiválján kiskunfélegyházi csapat is képviseltette magát, remek szerepléssel.