Hirdets
A szerencse sem kedvezett a rangadón

2020. október 4. 15:15

Rangadót játszott az U-19-es nagypályás bajnokság délkeleti csoportjában az Astra HFC Kiskunfélegyháza, amely október 3-án a Szolnoki MÁV UFC otthonában lépett pályára. A fordulatokkal tarkított mérkőzést 5-3-ra a szolnokiak nyerték, akik feljöttek a második helyre a tabellán. A félegyházi együttes visszacsúszott a harmadik pozícióba.

Döntetlen a rangadón

2020. október 4. 09:30

Két élcsapat találkozott a megyei II. osztályú labdarúgó-bajnokság 7. fordulójában. A házigazda Kunszállás SE fogadta hazai környezetben a Kiskunfélegyházi HTK II. gárdáját. A mérkőzés 1-1-es döntetlennel zárult.

Kiütéssel nyert a Solti FC

2020. október 4. 09:00

Tizenhárom gólt hozott a Solti FC és a Kiskunfélegyházi Vasutas SK összecsapása, amelyre október 3-án a megyei II. osztályú labdarúgó-bajnokság északi csoportjának 7. fordulójában került sor.

Rangadót nyert a KHTK

2020. október 4. 10:30

Megszakította rossz sorozatát és megszerezte első hazai győzelmét a bajnokságban a Kiskunfélegyházi HTK labdarúgócsapata, amely a Jánoshalmi FC-t múlta felül 2-1-re a megyei I. osztályban. Az elmúlt időszakban kiélezett mérkőzéseket vívott e két gárda egymással, ez most sem volt másképp. Végül a KHTK örülhetett, amely ezzel a sikerrel megkezdte a felzárkózást a bajnokságban.

Újra pattog a labda a sportcsarnokban

2020. október 9. 17:30

A korosztályos kosárlabda bajnokságok is elkezdődtek októberben. Elsőként serdülő fiú korosztályban rendeztek bajnoki fordulót a Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnokban. Simon Zoltán vezetőedző csapata két mérkőzésen lépett pályára.

Ismét a szabadban készülnek a Hideg László Boksz Egyesület tagjai

2020. október 4. 17:45

A tavaszi járványügyi helyzethez hasonlóan most sem használhatják edzésre a Darvas iskola tornatermét a Hideg László Boksz Egyesület tagjai. Az egyesület vezetője, Hideg László megoldást keres a problémára. A tervek szerint egyeztet az önkormányzattal és bízik benne, hogy támogatják a félegyházi bokszolókat.

Nem sikerült megállítani az éllovast

2020. szeptember 27. 18:50

Az öt győzelemmel indító Kalocsai FC otthonába látogatott a Kiskunfélegyházi HTK labdarúgócsapata a megyei I. osztályú bajnokságban. A házigazdák hibátlan szériája most sem szakadt meg, 3-0-ra megnyerték az összecsapást.

Nyert a bajnokesélyes Kiskunfélegyházán - videóval

2020. szeptember 27. 17:15

Nem várt könnyű feladat a P&P Kiskunfélegyházi HTK férfi kézilabdacsapatára, amely a megyei I. osztályú bajnokság 3. fordulójában az aranyéremre is esélyes Kecskeméti TE U22 gárdáját fogadta. A vendégek igazolva hírüket, magabiztos győzelmet arattak.

Újabb győzelmével őrzi második helyét a félegyházi csapat

2020. szeptember 27. 16:30

A Gyulai Amazonoktól elszenvedett vereséget követően a Békéscsaba 1912 Előre SE ellen javíthatott az Astra HFC – Kiskunfélegyháza U-19-es nagypályás női csapata, amely szeptember 27-én fogadta ellenfelét a Honvéd Sporttelepen a délkeleti csoport 4. fordulójának keretében. A félegyházi csapatnak sikerült a győzelem, amivel visszavette második helyét a bajnokságban.

Öt gólt rúgott a KHTK II.

2020. szeptember 27. 11:00

Magabiztos győzelemmel folytatta a megyei II. osztályú labdarúgó-bajnokságot a Kiskunfélegyházi HTK II. Az északi csoport 6. fordulójában 5-2-re legyőzte a Solti FC-t, így továbbra is tagja az élbolynak.