Megszakadt a győzelmi sorozat

2021. február 20. 17:10

Hét győzelemmel a háta mögött Kecelre látogatott a Kiskunfélegyházi HTK labdarúgócsapata a megyei I. osztályú bajnokság 16. fordulójában. A mérkőzésen két találat esett, a pontokon megosztoztak a felek.

Tízgólos döntetlen a rangadón

2021. február 20. 16:20

Gólokban és izgalmakban nem volt hiány az Astra-HFC és a Tolna-Mözs összecsapásán a leány futsal I. osztályú U17-es bajnokságban. A dobogós helyezésért megvívott rangadót ezúttal a Constantinum Sportcentrumban rendezték meg február 20-án. A félegyházi játékosokkal felálló Astra már két góllal is vezetett, innen fordítottak a vendégek. A végeredményt két perccel a vége előtt az öt gólig jutó Czinege Eszter állította be szabadrúgásból.

Eredményesen szerepeltek a félegyházi úszók Hódmezővásárhelyen

2021. február 18. 15:00

Február 13-án és 14-én rendezték meg Hódmezővásárhelyen a Szegedi Úszó Egylet szervezésében a lX. NATURTEX Kupa úszóversenyt. 32 egyesület mintegy 600 versenyzője között a Jogging Plus Sportegyesület sportolói is részt vettek a járványügyi helyzet miatt a szokásoktól eltérő módon megrendezett versenyen.

Zsinórban harmadszor nyert a KKC

2021. február 14. 18:20

Második alkalommal találkozott februárban a Mezőberényi KK csapatával a Kiskunfélegyházi KC a felnőtt férfi kosárlabda-bajnokság keleti csoportjában. Az őszről elhalasztott legutóbbi mérkőzést magabiztos játékkal a KKC nyerte és a Mezőberény otthonában is megszerezte a győzelmet.

Kevesen múlott a pontszerzés

2021. február 14. 17:30

Mezőberényben a HED-LAND Sportcsarnok SE vendégeként léptek asztalhoz a Félegyházi Asztalitenisz Sportiskola játékosai február 13-án, a felnőtt férfi Extraligában.

Rangadót nyert a P&P KHTK

2021. február 14. 11:00

Idei második győzelmét aratta a P&P Kiskunfélegyházi HTK felnőtt férfi kézilabdacsapata a megyei I. osztályú bajnokság soros fordulójában. A félegyházi fiatalokkal felálló KHTK ezúttal idegenben verte meg 30-29-re a D-V SE Csávolyt és felzárkózott mögéje a tabellán.

Győzelmi szériában a KHTK

2021. február 14. 09:00

Tovább folytatta remek szereplését a Kiskunfélegyházi HTK labdarúgócsapata, amely a megyei I. osztályú bajnokság 15. fordulójában ezúttal a Harta SE gárdáját múlta felül. A pályaválasztó Harta szerezte meg a vezetést, a KHTK hátrányból fordított és megőrizte tavaszi hibátlan mérlegét.

Duplaforduló a listavezető ellen

2021. február 15. 09:00

Nem kegyelmezett az éllovas Szekszárdi UFC csapata, amely a leány futsal I. osztályú bajnokságban kétszer is megmérkőzött Kiskunfélegyházán az Astra gárdájával. A bajnokságot hibátlan mérleggel vezető Szekszárd érvényesítve a papírformát mindkétszer fölényesen nyert.

Legyőzte az éllovast a KHTK

2021. február 10. 18:30

Az eddig veretlen Kiskőrösi LC csapatát látta vendégül Kecskeméten, a Műkertvárosi Sportcentrumban a Kiskunfélegyházi HTK labdarúgócsapata a megyei I. osztályú bajnokság 5. fordulójából elhalasztott mérkőzésen. A hétközi összecsapásból valódi gólzáporos rangadó kerekedett. A félegyházi csapat nyolcgólos meccsen 5-3-ra győzött többek között a négy találatig jutó Oroszi Dániel vezérletével. A Kiskőrösi LC első vereségét szenvedte el a szezon során.