Tizenkét érmet szereztek a félegyházi Kyokushin Kumite Sport Egyesület tagjai

2020. január 26. 11:00

Eredményesen kezdték az évet a félegyházi Kyokushin Kumite Sport Egyesület tagjai, akik az I. Győri Összetartás Knock Down Karate Bajnokság – CBA Kupa keretében léptek szőnyegre januárban. Az idei első országos versenyükön 4 arany, 4 ezüst és 4 bronzérmet szeretek, így bizakodva várják a közelgő diákolimpiai döntőt. A Kurucz László és Kollár Tibor edzők által irányított versenyzőket a szülők mellett Barta Péter és Fekete Bence is segítette.

Debrecenben nyert a KKC

2020. január 26. 09:00

A Gyulán elért sikert követően ezúttal Debrecenbe utaztak a Kiskunfélegyházi KC játékosai, akik a DEAC II. csapatának otthonában léptek pályára az NB II. felnőtt férfi kosárlabda bajnokság keleti csoportjában. A koncentráltan játszó félegyháziak újabb szép sikert elérve 105-79-re győztek, ezzel a DEAC II. együttesét megelőzve felléptek a negyedik helyre a táblázaton.

Rekord nevező és Bulls győzelem a farsangi kupán

2020. január 27. 11:00

Az elmúlt évhez hasonlóan ezúttal is a Félegyházi Pékség Farsangi Kupával zárult a négy tornából álló városi teremlabdarúgó bajnokság. A kétnapos megmérettetésre 23 csapat nevezett. Izgalmas mérkőzéseknek adott otthont a Mezőgazdasági Szakiskola tornaterme. A győzelmet a Bulls szerezte meg a Pandúr FC előtt. Az alsóház legjobbja a Derby lett. Az egyéni és a csapatdíjakat a névadó szponzor képviselője, illetve Patyi Zoltán szervező adta át.

Idegenbeli döntetlen a Magyar Kupa első mérkőzésén

2020. január 20. 10:00

A 3. fordulóval folytatódott a női futsal Magyar Kupa, amelynek negyeddöntőbeli párosításában a Hajdúböszörményi TE és az Astra Kiskunfélegyházi Bulls találkozott. A továbbjutás két mérkőzésen dől el. Az első találkozót január 19-én Hajdúböszörményben rendezték meg.

Kiütéses sikereket értek el az FTSI U14-es kosarasai

2020. január 21. 09:00

Két 100 pont fölötti dobóteljesítménnyel nagy különbségű győzelmeket arattak hazai pályán az FTSI U14-es serdülő fiú kosarasai a délkeleti régió C csoportjában. Simon Zoltán edző csapata előbb a békéscsabaiakat, majd pedig a szentesieket múlta felül.

9 versenyző, 13 érem

2020. január 19. 14:30

Január 18-án, szombaton Szentesen rendezték meg az évnyitó nemzetközi szenior úszóversenyt. A Kiskun Vízi és Szabadidő SE kilenc fővel képviselte az egyesületet. A megmérettetésre óriási létszámban neveztek – mondta el lapunknak Ónodi László csapattag.

Magabiztosan nyert a KKC Gyulán

2020. január 19. 18:30

Minden negyedben ellenfele fölé kerekedve fölényesen győzött 110-68-ra a Gyulai Color otthonában a Kiskunfélegyházi KC a felnőtt férfi kosárlabda bajnokság NB II. keleti csoportjának 13. fordulójában.

Szoros mérkőzésen nyert a Szeged

2020. január 19. 09:00

Megszorongatta ellenfelét a felnőtt férfi extraliga 11. fordulójában a Félegyházi Asztalitenisz Sportiskola. A helyi játékosokkal felálló együttes a Szeged AC-t fogadta január 18-án. A mérkőzések szorosan alakultak. A párost ugyan a vendégek nyerték meg, de az egyéni játékok során nagy küzdelem következett. Hazai oldalon mindhárom játékos: Pengő Gábor, Erdélyi Szabolcs és Korponai Zoltán is pontot szerzett. Végül ez sem volt elég a győzelemhez, a vendégek ugyanis 4:3-ra nyertek.

Gyűlnek a nevezők a Magyar Professzionális Erőemelő Liga Kupára

2020. január 18. 10:00

Korábban már beszámoltunk arról, hogy nagyszabású verseny rendezését nyerte el Kiskunfélegyháza. Május 8-a és 10-e között Magyarország legjobb fekvenyomói és erőemelői mérik össze tudásukat a Magyar Professzionális Erőemelő Liga Kupa keretein belül. Az előkészületek befejeződtek, a tervek szerint mintegy 700-800 versenyző érkezik a Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnokba.