U12 leány- Egy győzelem, egy vereség

2021. március 30. 13:00

Két mérkőzésen is pályára lépett a Félegyházi TSI leány U12-es kosárlabdacsapata március utolsó hétvégéjén. A lányok a 7. régió alsóházának 3. fordulójában méretették meg magukat egy vereség mellett egy győzelmet szerezve.

Győzelemmel kezdték a rájátszást

2021. március 30. 09:00

Amint arról már beszámoltunk, hatodik helyen fejezte be az alapszakaszt a Kiskunfélegyházi KC férfi kosárlabdacsapata, így a 6-9. helyért folyó rájátszásban folytatja a további küzdelmeket. Az NB II. keleti csoportjának első rájátszásbeli mérkőzésén Gyulára látogatott a félegyházi együttes.

Nyert a listavezető Celldömölk

2021. március 29. 09:00

Érvényesítve a papírformát fölényesen győzött a bajnokságot holtversenyben vezető Celldömölk csapata a Félegyházi ASI ellen a felnőtt férfi asztalitenisz Extraliga 17. fordulójában.

Nagyot hajrázva maradtak alul - videóval

2021. március 28. 13:20

Tízgólos hátrányból felállva szoros küzdelemben veszített mérkőzést a P&P Kiskunfélegyházi HTK felnőtt férfi kézilabdacsapata a Soltvadkert gárdája ellen a megyei I. osztályú bajnokság 17. fordulójában.

Majsán maradt mindhárom pont

2021. március 28. 09:00

Rangadón veszített Kiskunmajsán a Kiskunfélegyházi HTK II. csapata a megyei II. osztályú labdarúgó-bajnokság 17. fordulójában. A listavezető KHTK II. vereségével még sűrűbbé vált az élmezőny. Az első öt csapatot mindössze négy pont választja el egymástól.

Megszerezte első győzelmét a Vasutas SK

2021. március 27. 19:30

Bravúrgyőzelmet ért el Tiszaalpáron a Kiskunfélegyházi Vasutas SK labdarúgócsapata a megyei II. osztályú bajnokság északi csoportjának március 27-i játéknapján. A mindent eldöntő találatot a félegyházi együttes veterán támadója, Seres János szerezte a 71. percben.

Rangadót nyert a KHTK

2021. március 27. 19:00

Legyőzte a második helyezett Kalocsai FC-t és megelőzte a tabellán a Kiskunfélegyházi HTK labdarúgócsapata a megyei I. osztályú bajnokság 21. fordulójában. A hatpontos rangadó megnyerésével egyúttal egy pontra megközelítette a Hartán botló listavezető Kiskőrös csapatát a félegyházi együttes.

Gőzerővel zajlanak a korosztályos vízilabda-bajnokságok

2021. március 25. 14:00

Az elmúlt évekhez hasonlóan a most futó szezonban is több korosztályban érdekeltek a félegyházi vízilabdázók. A Görög Imre edző által irányított csapatok a Kölyök Póló Suli Egyesület félegyházi tagozataként a délkeleti serdülő és a gyermek bajnokságokban szerepelnek. A legügyesebb játékosok emellett a Budapest bajnokság serdülő és ifjúsági korosztályában is megmérettetik magukat.

Egy gól döntött a rangadón

2021. március 21. 18:20

Az első helyezett Kiskőrösi LC otthonába látogatott a negyedik helyen álló Kiskunfélegyházi HTK labdarúgócsapata. A megyei I. osztályú bajnokság csúcsrangadóját végül a házigazda kiskőrösiek nyerték meg 1-0-ra, így visszavágtak a februárban elszenvedett 5-3-as vereségért. A félegyházi csapatnak tízmeccses veretlenségi sorozata szakadt meg a kiskőrösiek ellen.