Sikeres versenyt rendeztek a Koppányok

2014. október 27. 19:00

A Turul Koppány Íjászai Hagyományőrző Egyesület 27. versenysorozatának döntő íjászversenyét rendezték meg október 26-án Kiskunfélegyházán. A megmérettetésen 21 cél várt a résztvevőkre, amiket a szervezők a Hősök Parkjában, a Fürdőszálló és a strand területén helyeztek el. A jelenlévők pusztai, longbow és vadászreflex kategóriában mutathatták meg tudásukat. A rendezvény fél tízkor a Hősök Parkjában közös megemlékezéssel kezdődött. Dinnyés Gyula szervezésében a jelenlévők az 1956-os forradalom, valamint az I. világháború és a II. világháború eseményeit idézték fel.

Műfüves pályán győzött a Kiskunfélegyházi HTK II.

2014. október 25. 19:30

Fontos rangadót nyert meg a megyei II. osztály 11. fordulójában a Kiskunfélegyházi HTK II. A félegyháziak a kecskeméti Műkertvárosi Sportcentrum műfüves pályáján a Tiszaalpár együttesét verték meg 3-1-re. A KHTK II. győzelmével megelőzte a Tiszaalpárt a tabellán és feljött a 3. helyre.

Újabb mérkőzést bukott el a Kiskunfélegyházi Vasutas

2014. október 25. 19:50

Továbbra sem sikerült kilábalnia a gödörből a megyei II. osztály északi csoportjában szereplő Kiskunfélegyházi Vasutasnak. Az együttes ezúttal hazai pályán a Helvéciával szemben maradt alul. A mérkőzés mindhárom gólját a vendégek szerezték...

Javuló játékkal nyert az NBII-es kézilabdacsapat

2014. október 25. 20:40

A Balmazújvárost fogadta a félegyházi sportcsarnokban az NBII-es kézlabdabajnokság 6. fordulójában a Kiskunfélegyházi HTK. A két csapat között mindössze egy pont volt a különbség, így izgalmas mérkőzésre volt kilátás. A találkozón az 1. félidő elejét és a 2. félidő első részét leszámítva végig a félegyháziak vezettek, a hajrában jelentős előnyre szert téve 30-24-re győzni tudtak.

Íjászversenyt rendeznek vasárnap

2014. október 25. 13:50

A Turul Koppány Íjászai Hagyományőrző Egyesület 27. Versenysorozatának döntő íjászversenyét tartják meg október 26-án vasárnap Kiskunfélegyházán a Blaha L. tér 1. szám alatt a Fürdőszállónál, a Hősök Parkjában. A verseny a fél tízes megnyitót követően 10 órakor veszi kezdetét. A résztvevők pusztai, longbow és vadászreflex kategóriában mérik össze tudásukat. A rendezvény 16 órakor eredményhirdetéssel zárul.

Kecskeméten rendezik meg a KHTK II- Tiszaalpár SE mérkőzést

2014. október 24. 18:25

Az előzetes tervekhez képest nem a Honvéd pályán, hanem a kecskeméti Műkertvárosi Sportcentrum műfüves pályáján tartják meg a Kiskunfélegyházi HTK II. - Tiszaalpár SE labdarúgó mérkőzést. A találkozó időpontja nem változott (október 25. szombat 14:30). A 11. forduló előtt a félegyháziak a negyedik, még a tiszaalpáriak a harmadik helyet foglalták el a táblázaton.

Régiós döntőben szerepeltek a Koppányok

2014. október 21. 15:00

Szegeden rendezték meg október 19-én a Magyar Íjász Szövetség Délalföldi Régió Versenysorozatának döntőjét. A Rabi majorban megtartott versenyen a félegyházi Turul Koppány Íjászok 11 fővel vettek részt. Összesen hat érmet nyertek, emellett a versenysorozat zárásaként bajnoki címet szerzett Szeibert Nóra, Keserű Szilvia, Boldog Bence és Dinnyés Gyula.

Nyerni tudott Békéscsabán az NBII-es kézicsapat

2014. október 20. 15:00

Idegenben ért el újabb sikert október 19-én az NBII Délkeleti csoportjában a Kiskunfélegyházi HTK kézilabdacsapata. Az együttes a bajnokság 5. fordulójában Békéscsabán győzött 31-23-ra, amivel az ötödik helyre zárkózott fel a tabellán.

Izgalmas mérkőzésen jutott tovább az Astra

2014. október 19. 20:50

Az utolsó percekig kiélezett találkozót követően az Astra Kiskunfélegyháza HFC folytathatja szereplését a női futsal Magyar Kupa elődöntőjében, miután a legjobb nyolc között 3-1-re legyőzte a fővárosi BME Futsal Club csapatát. A mérkőzésen mindkét fél előtt sok helyzet adódott, ezeket az Astra játékosai használták ki jobban.