A felkészülése közepén jár a Kiskunfélegyházi HTK

2014. július 28. 16:30

Három héttel a megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság rajtja előtt - ahogy az már megszokott- javában zajlik a felkészülés az idei szezonra. Ez a Kiskunfélegyházi HTK háza táján sincs másként. A bajnokság címvédője július 26-án a Mórahalom VSE együttesével mérkőzött meg. A győzelem ugyan elmaradt, de a rajtig még van idő a javításra. A KHTK a tervek szerint még két edzőmérkőzést játszik. A játékosok augusztus 2-án Ceglédre látogatnak, majd augusztus 9-én a Csongrád csapatát látják vendégül.

24 órás horgászversenyre jelentkezhetnek a Balog Tanyán

2014. július 28. 16:00

Egész napos, 24 órás horgászversenyt rendeznek augusztus 9-én a Balog Tanya Horgásztó és Pihenő Parkban. A megmérettetésre az előző évekhez hasonlóan 3+1 fős csapatok jelentkezését várják. A horgásznem most is szabadon választható (1 bot + 1 horog /fő). Nevezési határidő: Aug. 2.

Szakmai kosárlabda táborba várják a fiatalokat

2014. július 28. 15:00

A Jövő Bajnokai DSE kosárlabda szakmai tábort szervez augusztus 25-e és 30-a között a Constantinum Intézmény Sportcentrumában. A diákokat 9-től 16 óráig napi két gyakorlati és egy elméleti edzéssel várják. A versenyeket és a tréningeket követően szakmai délután lesz a vendégedzőkkel közösen, ami segíti megismerni a kosárlabdázás elméleti és gyakorlati oldalát.

Megkezdi az idényt a KTE csapata

2014. július 27. 10:00

Vasárnap megkezdi szereplését a labdarúgó NB I 2014/2015-ös szezonjában a Kecskeméti TE. A hírös városi lilák 16.30 órakor a Ferencvárost fogadják a Széktói Stadionban.

Kapusokat képeztek a Honvéd pályán

2014. július 28. 13:27

A tavalyi évhez képest jóval többen, összesen 21 tanonc jelentkezett a Honvéd pályán megtartott kapusképző táborba. A foglalkozásokat ezúttal is Kerpics Ferenc kapusedző és Tóth Péter, a Kiskunfélegyházi HTK portása szervezte meg. Az edzésekre Kiskunfélegyháza mellett Kiskunmajsáról, Csanytelekről, Jakabszállásról, Kiskőrösről, valamint a KTE csapatától érkeztek fiatalok.

Korondiak szervezésében edzőtáboroztak a félegyházi birkózók

2014. július 22. 13:30

Mint minden évben, a félegyházi és a korondi testvérvárosi sportkapcsolat ápolása jegyében ezúttal is ellátogattak Erdélybe a Kiskunfélegyházi Vasas TK birkózói. A nyári edzőtábornak Pálpataka adott otthont, amit immár 12. alkalommal szervezett meg a korondi Lőrincz Márton Birkózó Sportegyesület.

Négy érmet szereztek a félegyháziak a Triatlon Magyar Bajnokságon

2014. július 15. 14:26

Balassagyarmaton rendezték meg július 5-én a 28. Palóc Triatlon Magyar Bajnokságot. A félegyházi Jogging Plus Futóklub Triatlon Szakosztályának versenyzői Észak-Magyarország egyik legszebb pihenőhelyén, a határ közeli Nyírjesnél értek el kimagasló eredményeket. A csapatból négyen szereztek érmet. A pontszerző legjobb hat között ketten értek célba.

Minden Koppány érmet szerzett

2014. július 14. 10:16

Mezőtúron rendeztek örömíjász versenyt július 13-án, a Csillagösvény Hagyományőrző Egyesület tagjai. A félegyházi Turul Koppány Íjászai HE három tagja utazott el a megmérettetésre. Szeibert Nóra, Szeibert Imre és Dinnyés Gyula kiválóan szerepelt, mindhárman érmet szereztek.

Szentesi és sarkadi teniszezők nyerték a kupát

2014. július 14. 16:53

A 12 éves lányok és fiúk mérték össze tenisztudásukat július 12-13-án a Jégh Optika Kupán, melynek a Kiskunfélegyházi Városi Tenisz Klub pályája adott otthont. A versenyen összesen 20 fiatal indult el. A győzelmet a Sarkadi K. tagja, Juhász Dorisz, valamint a Szentesi TK játékosa Lindák Zoltán szerezte meg. A félegyházi Jövő Bajnokai versenyzője Cseh Blanka a 3. helyen végzett.