Kiváló atlétikai szereplés

2014. szeptember 24. 17:30

Kecskeméten rendezték meg szeptember 22-én a Megyei Középiskolás Atlétikai Csapatbajnokságot, melyen kitűnően szerepeltek a Szent Benedek Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Tagintézményének atlétái. A diákok távolugrásban, magasugrásban és súlylökésben első helyezést értek el, míg svédváltóban bronzérmet szereztek.

Részletek
5 éves fennállásukat ünneplik a Koppányok

2014. szeptember 24. 11:20

Szeptember 28-án, vasárnap 14 órakor ünnepli 5 éves születésnapját a Turul Koppány Íjászai Hagyományőrző Egyesület. Az egyesület az elmúlt évek során számtalan kiváló eredménnyel öregbítette Kiskunfélegyháza hírnevét.

Részletek
Két és fél pontot szerzett a sakkcsapat

2014. szeptember 22. 10:29

Nem szerepelt túl jól az NBII Tóth László csoportjának 2. fordulójában a Kiskunfélegyházi Honvéd TK sakkcsapata. A játékosok a Tóth László SE II. ellen a megszerezhető 12 pontból mindössze 2 és fél egységet gyűjtöttek, amivel visszaestek a tabella 8. helyére.

Részletek
Két vereséggel kezdett az asztalitenisz csapat

2014. szeptember 21. 22:35

Nem kezdte jól az Extra Liga 2014/15-ös idényét a Félegyházi Asztalitenisz Sportiskola. A FASI az 1. fordulóban a BVSC otthonában kapott ki 6-2-re, majd pedig a 2. körben a Pénzügyőr SE-vel szemben maradt alul ugyancsak 6-2 arányban. A Kovács János, Korponai Zoltán és Medjugorac Marko összetételű csapat a 3. fordulóban a Pénzügyőr SE II. otthonában szerepel majd. E találkozót október 4-én rendezik meg.

Részletek
Vert helyzetből fordított a KHTK II.

2014. szeptember 21. 21:00

Továbbra is hibátlan a megyei II. osztályban a Kiskunfélegyházi HTK II. Az együttes a bajnokság 6. fordulójában a Helvéciát múlta felül idegenben 2-1-re. A mérkőzésen sokáig a hazai csapat vezetett, de a félegyháziak a hajrában megfordították az eredményt. A KHTK II. győzelmével megőrizte vezető helyét a bajnokságban.

Részletek
Pálmonostorán kapott ki a Vasutas

2014. szeptember 21. 20:40

Pálmonostorára látogatott szeptember 21-én a megyei II. osztály 6. fordulójában a Kiskunfélegyházi Vasutas. A kiállítással tarkított mérkőzésen a félegyháziak a teljes második félidőt emberhátrányban játszották le, így nem kerülhették el a vereséget. A találkozót a hazaiak végül 3-1-re nyerték meg.

Részletek
Kéztörés és kosár-siker Szerbiában

2014. szeptember 21. 16:45

A szerbiai Zomborban szerepelt szeptember 20-án a Jövő Bajnokai DSE serdülő fiúcsapata a helyi KK So-Kos meghívásának eleget téve. A félegyháziak izgalmas találkozót vívtak a szerb csapattal, akiket végül 55-51 arányban győztek le. A mérkőzésen a Jövő Bajnokai DSE játékosa, Gémes Kristóf balszerencsés kéztörést szenvedett.

Részletek
Győzelemmel mutatkozott be hazai pályán az Astra

2014. szeptember 20. 20:05

Megnyerte első hazai mérkőzését az NBI-es futsal bajnokságban az Astra Kiskunfélegyházi Bulls. Az Astra ellenfele a 2. fordulóban a BME FC volt. A találkozó „gólokban ellentétes félidőket hozott”, a félegyháziak a szünetben már 4-0-ára vezettek, de a vendégek nem adták fel és két gólt szerezve 4-2-re alakították a végeredményt. Az Astrának ez volt az első sikere a 2014/15-ös futsal szezonban.