Jól szerepeltek a focista gyerekek

2014. december 8. 11:20

A Kiskunfélegyházi HTK 2007-es, 2006-os és 2004-es korosztálya is pályára lépett a hétvégi tornákon. A legkisebbek aranyérmet, a 2006-os születésűek ezüstöt, míg a legidősebbek negyedik helyet szereztek.

Eredményesen kezdett az új íjászegyesület

2014. december 8. 09:55

Külön utakon folytatta sportpályafutását a sokáig a Koppányok közé tartozó Vas Tibor és Vas Bianka. A versenyzők 2014. november elején új íjászegyesületet hoztak létre nyolc fővel. A Kiskunfélegyházi HTK Fénypárducok Íjász Szakosztályának tagjai december 6-án a VIII. Mikulás Kupa teremíjász versenyen vettek részt Kunszentmártonban, ahol kettő érmet szereztek.

Pont nélkül zártak a kézis lányok

2014. december 7. 22:50

Nem sok jóra számíthatott az első helyezett Lajosmizse otthonában a Félegyházi KSC női csapata. Az őszi idény utolsó 11. fordulójában beigazolódott a papírforma, a bajnokaspiráns hazaiak 35-13-ra legyőzték a félegyházi csapatot. A Félegyházi KSC női gárdája a 11. helyen fejezte be az őszi idényt.

Egy-egy siker a gyermek kosárbajnokságban

2014. december 7. 22:25

Az U12-es országos gyermek kosárbajnokság 3. fordulóját rendezték meg december 7-én a Bács-Kiskun- Tolna megyei régióban, ahol a Jövő Bajnokai is pályára léptek. A fiúk Simon Zoltán vezetésével legyőzték a Jászberényt, míg a lányok Rádi Dezső irányításával a bajai csapatot múlták felül.

Közel került a döntőhöz az Astra

2014. december 7. 14:50

Magabiztos, négygólos előnnyel várhatja a női futsal Magyar Kupa elődöntőjének visszavágóját az Astra Kiskunfélegyháza HFC, mely a párharc első mérkőzésén 6-2-re múlta felül a Tolna- Mözs csapatát. Az együttesre címvédőként a Győri ETO, vagy a Hajdúböszörmény várhat a fináléban.

A szív és a küzdeni tudás diadala (videóval)

2014. december 6. 20:40

Parádés játékkal bravúros győzelmet aratott az NBII-es kézilabda bajnokság őszi zárófordulójában a Kiskunfélegyházi HTK. Az együttes a még veretlen, listavezető Törökszentmiklósi Székácsot múlta felül 35-33-ra. A magas színvonalú, pörgős találkozón végig a félegyházi csapat vezetett és az utolsó percekben hármas emberhátrányban sem engedte ki a kezéből a győzelmet.

A Fortunának hozott szerencsét a teremlabdarúgó torna

2014. december 8. 13:50

Az előző évekhez hasonlóan a nagypályás labdarúgó bajnokság befejeztével idén is teremfoci tornákat rendeznek Kiskunfélegyházán. Az első versenyre december 6-án és 7-én a Kossuth Lajos Szakiskola tornatermében került sor. Az első helyet nagy csatában a Fortuna szerezte meg. A második helyen a Kunszállás, harmadikként a Spíllerek együttese végzett.

Félegyházán zárult a gyermek kézilabda bajnokság őszi idénye

2014. december 13. 17:25

Tíz fordulót játszottak le idén az U14-es fiú gyermekbajnokság Badó László régiójának C csoportjában, melyben a Kiskunfélegyházi HTK is részt vett. Az év utolsó fordulójának december 6-án a félegyházi sportcsarnok adott otthont. A KHTK a Lajosmizsével szemben egygólos vereséget szenvedett, majd a Gézengúz Utánpótlás KC-vel szemben is alulmaradt. A csoportot a Kecskeméti SI 1 zárta az élen. A bajnokság január 24-én Lajosmizsén folytatódik.

Rekord részvétel fallabdázásban

2014. december 7. 17:30

Kiválóan sikerült a Mikulás-napi fallabda verseny, a Metlife Squash Kupa a félegyházi fallabda pályán. A megmérettetésre összesen 26-an neveztek. A nők között Fricska Fanni, a férfiak kettes kategóriában Végh Zsolt, míg a férfi egyes kategóriában Fribert Tamás győzött.

A listavezetőt fogadja szombaton a kézilabdacsapat

2014. december 5. 18:30

Az őszi szezon utolsó mérkőzésén a tabella élén álló Törökszentmiklósi Székács együttesét látja vendégül a Kiskunfélegyházi HTK az NBII-es kézilabda bajnokság 11. fordulójában a félegyházi sportcsarnokban. A KHTK jelenleg 15 ponttal a negyedik helyen áll a bajnokságban, hátránya azonban mindössze három pont a Törökszentmiklóssal szemben. Egy esetleges félegyházi győzelemmel ismét szorossá válhatna a bajnokság, ehhez a csapat a szurkolók buzdítására is számít.