Három gól is kevés volt a pontszerzéshez

1901. december 13. 21:45

Ezúttal sem szerzett pontot a megyei II. osztályban a Kiskunfélegyházi Vasutas. A félegyháziak a 9. fordulóban hazai pályán a Kerekegyházi SE-től kaptak ki. A gólgazdag találkozón összesen hétszer zördült meg a háló. A Vasutas hiába szerzett három gólt, a vendégek négyszer örülhettek, így övék lett mind a három pont.

Véget ért a győzelmi sorozat

2014. október 11. 17:55

Elszenvedte első vereségét a megyei I. osztály 9. fordulójában a Kiskunfélegyházi HTK. Az eddig hibátlan mérleggel rendelkező félegyháziak a Tiszakécske otthonában kaptak ki 2-1-re, ennek ellenére továbbra is a bajnokság élén állnak.

A végjátékban dőlt el a mérkőzés

2014. október 11. 17:40

Kilábalt a hullámvölgyből a megyei II. osztály északi csoportjában szereplő Kiskunfélegyházi HTK II. Az együttes a 9. fordulóban a Lakitelek ellen szakította meg nyeretlenségi szériáját. A találkozó az utolsó percekben dőlt el, amikor is két gól esett. A félegyháziak végül 2-1-re megnyerték a mérkőzést és felzárkóztak a 3. helyre bajnokságban.

Tovább robog az Astra

2014. október 10. 11:25

Megnyerte a 3. fordulóból elhalasztott mérkőzését a női futsal NBI-ben az Astra HFC Kiskunfélegyháza. A félegyháziak október 9-én az utolsó helyezett ELTE- BEAC otthonában diadalmaskodtak 8-1 arányban. Az Astra már a harmadik a bajnokságban, hátránya csupán egy pont a listavezető Hajdúböszörményi TE csapatával szemben.

Megszerezte első győzelmét a Félegyházi Asztalitenisz Sportiskola

2014. október 7. 14:00

Három fordulót kellett várni a Félegyházi ASI szezonbeli első sikerére a férfi Extra Liga 2014/15-ös kiírásában. Amint arról már beszámoltunk, a félegyháziak két vereséggel rajtoltak, így mindenképpen szükségük volt a győzelemre. Az együttes játékosai október 4-én a Pénzügyőr SE II. otthonában nyertek 6-2-re, a következő napon viszont 6-1-es vereséget szenvedtek a Szeged otthonában.

Bajnok lett a Kiskunfélegyházi Városi Tenisz Klub

2014. október 6. 21:35

Megnyerte az OBII-es férfi bajnokságot és 3 év után ismét feljutott az OBI-be a Kiskunfélegyházi Városi Tenisz Klub csapata. Az együttes tavaly is közel állt az első helyhez, de akkor a budapesti UNIK SE mögött meccsaránnyal második lett. A félegyháziak idén rendkívül imponálóan szerepeltek, mind a 15 mérkőzésüket megnyerték.

Józsefes-siker a Darvas Kupán

2014. október 6. 10:30

A József Attila iskola atlétái nyerték a 26. Darvas Kupa őszi atlétikai versenyét. A felső tagozatos atléták 60- és 800 méteres síkfutásban, 4x200 méteres váltóban, illetve távolugrásban mérték össze erejüket. Második helyen a Batthyány Lajos, harmadikon a Darvas József iskola csapata végzett.

Két győzelemmel kezdtek a lányok

2014. október 6. 09:15

Kecskeméten léptek pályára október első hétvégéjén a Jövő Bajnokai DSE Constantinum U12-es kosaras lányai. A félegyháziak elsőként a Cegléd csapatával találkoztak, akiket 35-22 arányban győztek le. Ezt követően a Bajai MNÁMK Rakétáit füstülték ki 51-31-re.

Gólzáporos mérkőzésen nyert az Astra

2014. október 5. 20:50

Értékes három pontot szerzett Tolnán a női futsal NBI. 4. fordulójában a Astra Kiskunfélegyházi HFC. A találkozót végig irányításuk alatt tartották a félegyháziak, a szünetben két góllal vezettek és előnyüket a lefújásig megtartották. Az 5-3-as győzelmével az Astra a negyedik helyre zárkózott fel a tabellán.

Kapus kiállítás is kellett a nagy vereséghez

2014. október 5. 17:55

A 8. forduló sem hozott szerencsét a Kiskunfélegyházi Vasutasnak a megyei II. osztályú labdarúgó-bajnokságban. A félegyháziak az eddig kiválóan szereplő Tiszaalpár otthonába látogattak. A mérkőzésen az egy félidőt emberhátrányban játszó Vasutas 5-0-ás vereséget szenvedett.