Megyei középiskolás diáksport eredmények

2014. május 12. 11:41

Kecskeméten rendezték meg a IV. korcsoportos megyei atlétikai pályabajnokság döntőjét, ahol Takács Zoltán Dominik a Móra Ferenc Gimnázium 9/C osztályos tanulója mind távolugrásban, mind magasugrásban I. helyen végzett.

A Jövő Bajnokai nyerték a hódmezővásárhelyi U-12-es fiú tornát

2014. május 11. 21:53

Három csapatos tornán szerepelt Hódmezővásárhelyen május 11-én a Jövő Bajnokai DSE kosárlabda U-12-es fiú együttese. Mivel a korosztályos bajnokság a versenykiírásnak köszönhetően már április közepén befejeződött, az ilyen és az ehhez hasonló tornák biztosítanak folyamatos játéklehetőséget a csapatoknak. A Jövő Bajnokai DSE játékosai hatalmas küzdelmek után végig mindkét mérkőzésüket megnyerték és elsőként zártak.

Győzni tudott a Kiskunfélegyházi Vasutas

2014. május 11. 21:17

Hazai pályán szakította meg nyeretlenségi szériáját május 10-én a Kiskunfélegyházi Vasutas. A félegyháziak a megyei II. osztályú bajnokság 24. fordulójában a Lajosmizse csapatát győzték le 1-0-ára, és elmozdultak a tabella utolsó helyéről.

Rangadót nyert a Kiskunfélegyházi HTK

2014. május 11. 20:26

Az idény egyik legnehezebb mérkőzésére számíthatott Tompán a megyei I. osztály 26. fordulójában a Kiskunfélegyházi HTK. A félegyháziak számára elsősorban a bajnoki cím megszerzése miatt volt fontos a három bajnoki pont, míg a Tompa SE a harmadik helyének megtartásáért küzdött. A mérkőzést a második félidőben két szép góllal végül a KHTK nyerte meg, amivel életben tartotta bajnoki reményeit.

Ezüst „kezű” kézisek

2014. május 10. 20:36

Felszabadult játékkal, magabiztos, 44-28-as győzelemmel fejezte be az NBII-es bajnokságot május 10-én a P&P Félegyháza kézilabdacsapata. Az együttes tagjai a találkozót követően az ezüstérmeiket is átvehették. A csapat a szezont 17 győzelemmel, két döntetlennel és három vereséggel; összesen 36 ponttal zárta.

Gyermekek vízilabdáztak a félegyházi strandon

2014. május 10. 15:27

A félegyházi strandon rendezték meg a Vidék Bajnokság harmadik korcsoportos gyermekeinek vízilabda fordulóját május 10-én és 11-én. A „Kék csoport” 5. játéknapján a Csongrád II., a Kistarcsa, a Gyula, a Crisul II., a Dinamo Oradea és a Zempén együttese mérkőzött meg egymással. A csapatok négy-négy találkozót játszottak. A bajnokságot a Dinamo Oradea vezeti, előnye mindössze egy pont a Zemplén együttesével szemben.

Jó időben rúgták a bőrt a veteránok

2014. május 10. 14:53

Első alkalommal rendeztek "Kiskunfélegyházi Veterán Labdarúgó Tornát" május 10-én, a Kiskunfélegyházi HTK pályáján. A tornán a félegyházi, a kecskeméti, a szegedi és a békéscsabai öregfiúk vettek részt. A csapatok körmérkőzéseket játszva döntöttek a helyezésekről.

Kocsis Marcell nemzetközi sikere uszonyos és búvárúszásban

2014. május 8. 21:59

A Fiatal Uszonyúszók I. Világtalálkozóját rendezték meg május 3-án és 4-én Kecskeméten. A megmérettetésen közel 200 uszonyos, köztük Kocsis Marcell, a magyar serdülő válogatott tagja is részt vett. Marcell kiváló teljesítményt nyújtva, végül 1 arany, 2 ezüst, 2 bronz, valamint 1 váltó aranyéremmel tért haza! Ezen felül 3 új egyéni csúcsot és 2 aranyjelvényes szintidőt úszott!

I. Kiskunfélegyházi Veterán Labdarúgó Torna

2014. május 8. 11:28

Május 10-én, szombaton rendezik meg az I. Kiskunfélegyházi Labdarúgó tornát a KHTK pályáján. Az összecsapások 9 órakor a Kiskunfélegyháza-Kecskemét mérkőzéssel kezdődnek. A Szeged-Békéscsaba 9 óra 35-kor, a Szeged-Kecskemét 10 óra 10-kor, a Kiskunfélegyháza-Békéscsaba 10 óra 45-kor, a Békéscsaba-Kecskemét 11 óra 20-kor, a Szeged-Kiskunfélegyháza 11 óra 55-kor mérkőzik meg.