Minden Koppány érmet szerzett

2014. július 14. 10:16

Mezőtúron rendeztek örömíjász versenyt július 13-án, a Csillagösvény Hagyományőrző Egyesület tagjai. A félegyházi Turul Koppány Íjászai HE három tagja utazott el a megmérettetésre. Szeibert Nóra, Szeibert Imre és Dinnyés Gyula kiválóan szerepelt, mindhárman érmet szereztek.

Részletek
Szentesi és sarkadi teniszezők nyerték a kupát

2014. július 14. 16:53

A 12 éves lányok és fiúk mérték össze tenisztudásukat július 12-13-án a Jégh Optika Kupán, melynek a Kiskunfélegyházi Városi Tenisz Klub pályája adott otthont. A versenyen összesen 20 fiatal indult el. A győzelmet a Sarkadi K. tagja, Juhász Dorisz, valamint a Szentesi TK játékosa Lindák Zoltán szerezte meg. A félegyházi Jövő Bajnokai versenyzője Cseh Blanka a 3. helyen végzett.

Részletek
Félegyházi úszósikerek a IX. Rózsa Kupán

2014. július 11. 08:55

Tótkomlóson a IX. Rózsa Kupán vettek részt június 28-án a Kiskunfélegyházi Úszó Egyesület tagjai. A félegyháziak ezúttal is kitettek magukért, összetettben a 6. helyet szerezték meg, emellett egyéniben 3 arany, 6 ezüst és 7 bronzérmet gyűjtöttek.

Részletek
Hatodik lett Simon Gergely Petzenben a műfalmászó versenyen!

2014. július 10. 21:10

Az évtizedek óta megtartott szabadtéri megmérettetésre ezúttal 26 országból érkeztek falmászók Ausztriába. Simon Gergely, a Darvas Szabadidő DSE versenyzője kiváló eredményt elérve, a gyorsasági, a nehézségi és a Boulder mászást követően összetettben a hatodik helyet szerezte meg.

Részletek
Közel ötven fiatallal indult el a focisuli

2014. július 10. 15:37

Ha nyár, akkor focisuli. Ez idén sincs másként, a Kiskunfélegyházi HTK több korosztály számára indított focisulit, melynek keretében a fiatalok a labdarúgás alapjaival ismerkedhetnek meg. A gyerekek a már meglévő képességeiket is fejleszthetik. Az első turnusban részt vevő 49 fiatal közel fele már igazolt labdarúgónak számít, akikhez az ügyesebb tehetségek is csatlakozhatnak a foglalkozások után.

Részletek
Nem indul a Kiskunfélegyházi HTK az NBIII-ban

2014. július 9. 15:10

Ahogy az várható volt, a Bács-Kiskun megyei bajnok, a Kiskunfélegyházi HTK nem vállalja az indulást az NBIII-as labdarúgó bajnokságban. A Magyar Labdarúgó Szövetség július 8-án tette közzé az NBIII 2014-2015-ös idényének csoportbeosztását. A feljutásért vívott osztályozó győztesei közül csak a Vác csapata található a felsorolásban, a Kiskunfélegyházi HTK végül visszalépett az NBIII-tól.

Részletek
Hetedik helyet szerzett strandfociban a KHTK U15-ös korosztálya

2014. július 7. 09:48

Július 5-én rendezték meg az MLSZ által kiírt országos bajnokság területi selejtezőjét az U15-ös korosztályban. A mérkőzéseknek a Hódmezővásárhely melletti Sun City Szabadidőközpont adott otthont. A selejtezőn 12 csapat vett részt. A Kiskunfélegyházi HTK a D csoportba került, ahol a Hódmezővásárhelyi FC és a Nemesnádudvar együttesével találkozott.

Részletek
Díjazták a Jövő Bajnokai DSE serdülő kosarasait

2014. július 4. 13:51

Mint minden évben, a Bács-Kiskun Megyei Kosárlabda Szövetség ünnepélyes évzáró vacsoráján díjazták a 2013/14-es bajnoki évad megyei bajnokságainak győzteseit. A Bács-Kiskun megyei fiú serdülő bajnokság legjobb csapata a Jövő Bajnokai DSE lett, akik mindössze egy vereséget szenvedtek el az idény során.

Részletek
Két érmet szereztek a birkózók Szarajevóban

2014. július 1. 21:01

Szarajevóban léptek szőnyegre június utolsó napjaiban a Kiskunfélegyházi Vasas TK birkózói. A patinás versenyen a házigazda Bosznia-Hercegovina versenyzői mellett horvátok, szerbek és magyarok képviseltették magukat.