Éremeső az aquatlon versenyen

2014. május 6. 22:29

Baján, a megyei aquatlon versenyen szerepeltek április 24-én a félegyházi Jogging Plus Szuperinfó Futóklub Triatlon Szakosztályának tagjai. A gyermekeknek először úszni, majd futni kellett a korcsoportoknak megfelelő távokon. A félegyháziak ezúttal is kiválóan szerepeltek. Négy egyéni és egy csapatelsőséget szereztek, emellett több dobogós helyezést is elértek.

Harmadik helyet szerzett a Jövő Bajnokai DSE játékosokkal felálló megyei csapat

2014. május 6. 09:19

Szolnokon rendezték meg május 4-én a keleti-régió megye válogatottjainak kosárlabda tornáját. A Bács-Kiskun megyei csapatban ezúttal három Jövő Bajnokai DSE játékos is helyet kapott (Kasza Hunor, Kelemen, András és Szűcs Tibor). A tornán öt magyarországi megye mellett (Bács-Kiskun, Békés, Csongrád, Jász-Nagykun-Szolnok, Borsod-Abaúj-Zemplén) a romániai Bihor (Bihar) tartomány legjobb fiú kosárlabdázói is részt vettek.

Megszerezte a második helyet az NBII-es kézilabdacsapat

2014. május 3. 19:31

A Törökszentmiklósi KE kettes számú csapata ellen biztosította be a második helyét az NBII Dél-keleti csoportjában szereplő P&P Félegyháza. A félegyháziak május 3-án hazai pályán győztek 29-23-ra, így biztossá vált, hogy megelőzik a harmadik helyezett Kunszentmárton KSK csapatát. Az együttes játékosai a tervek szerint május 10-én, a Martfű elleni mérkőzésüket követően vehetik át az ezüstérmeket.

Most sem ismert a KHTK kegyelmet

2014. május 3. 19:25

Továbbra is megállíthatatlan a Kiskunfélegyházi HTK a megyei I. osztályú labdarúgó bajnokságban. A félegyháziak május 3-án az utolsó helyezett Tiszakécske csapatát győzték le. Hat gólt szerezve kiütötték ellenfelüket, amivel a tabella élére ugrottak.

Vadász íjászversenyen szerepeltek a Koppányok

2014. május 3. 12:44

Tavaszi Vadászat Szittyaföldön nevű 3D-s vadász íjászversenyen álltak rajthoz a félegyházi Turul Koppány íjászok. A megmérettetésnek immár sokadik alkalommal a Szeged melletti Rabi-major adott otthont. A Koppányokat Steitz Adelina, Szeibert Nóra, ifjú Lovas Ferenc, Németh László, Tóth Mihály, Csizmár Csaba, Papp Zoltán, Szeibert Imre és Dinnyés Gyula képviselte.

Bekerült a magyar válogatottba Kocsis Marcell

2014. április 29. 09:15

Hódmezővásárhelyen rendezték meg április 26-án és 27-én a Tavasz Kupa elnevezésű uszonyos és búvárúszó versenyt. Kocsis Marcell ezúttal is kiválóan szerepelt, összesen hat éremmel tért haza. Marcell legközelebb a magyar válogatott tagjaként világtalálkozón méretteti meg magát.

EBU EU bajnoki címet szerzett ifj. Mizsei György!

2014. április 28. 17:21

Az European Broadcasting Union (EBU) EU-bajnoka lett könnyűsúlyban április 25-én ifj. Mizsei György. A bokszoló korábban a Kiskunfélegyházi HTK Ökölvívó Szakosztályának tagjaként ért el amatőr szinten sikereket. Most a profik között is a csúcsra ért. A Profibox Promotion versenyzőjeként ifj. Mizsei a kubai születésű Brunet Zamorát győzte le a Solofrában megrendezett gálán pontozással.

Távolabb került a bajnoki címtől a P&P Félegyháza

2014. április 28. 12:49

Tovább csökkent a P&P Félegyháza esélye az első hely megszerzésére az NBII-es kézilabda bajnokságban. A listavezető FKSE- Algyő a hétvégén a Békéscsabai BDSK-t múlta felül és három pontra növelte előnyét a második helyezett félegyháziakkal szemben. A különbség két körrel a vége előtt szinte behozhatatlannak tűnik.

Gólarány dönthet a bajnoki címről?

2014. április 28. 12:22

Pontszámban beérte a listavezető Híd SC csapatát a Kiskunfélegyházi HTK. A Híd SC április 27-én Tompára látogatott. Fütyü Illés tanítványai /Tompa SE/ fordulatos mérkőzésen, az utolsó percben szerzett góllal verték meg 3-2-re a bajnoki éllovast, így nyílttá tették a szezon végét. A megyei I. osztályú bajnokságot jelenleg 61 ponttal a Híd SC vezeti. A Kiskunfélegyházi HTK ugyancsak 61 ponttal, rosszabb gólkülönbséggel a második helyen áll.

Utolsó helyen végzett a sakkcsapat

2014. április 28. 11:49

Gyulán fejezte be a bajnokságot az NBII Tóth László csoportjában szereplő Félegyháza- Csongrád sakkcsapata. A félegyháziaknak a forduló előtt csak matematikai esélyük volt arra, hogy elkerüljenek az utolsó helyről. Az együttes az utolsó játéknapon mindössze négy pontot szerzett és 11 ponttal maradt el az utolsó előtti Röszke mögött.