Bácsbokodon játszották az alsóházi rangadót

2020. március 8. 09:00

A 9. helyezett D-V SE Csávoly fogadta Bácsbokodon a 10. helyezett P&P Kiskunfélegyházi HTK csapatát a megyei felnőtt férfi kézilabda bajnokság 16. fordulójában. Októberben már összemérte egyszer tudását a két gárda, akkor 37-35-re a Csávoly nyert. A KHTK fiataljainak most nem sikerült a visszavágás. Az őszi mérkőzéshez képest ezúttal nagyobb különbséggel, 24-36-ra maradtak alul. Legközelebb hazai pályán javíthatnak, hiszen március 22-én, vasárnap 17 órától a Gézengúz UKC-t fogadják a Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnokban.

Győzelemmel rajtolt a Vasutas SK

2020. március 7. 19:25

Az őszi szezonhoz hasonlóan a tavaszi szezont is győzelemmel kezdte a Kiskunfélegyházi Vasutas SK. Mindehhez az is kellett, hogy a bajnokság leggyengébb csapatával, a Helvéciai SE-vel találkozzon az együttes. Augusztusban Helvécian 2-1-re nyert a Vasutas, március 7-én pedig 3-1-re múlta felül. Ezzel pedig egyúttal megduplázta győzelmei számát.

Hullámvölgyben a KHTK

2020. március 7. 19:00

Nem kezdte jól a tavaszi szezont a megyei I. osztályú labdarúgó bajnokságban szereplő Kiskunfélegyházi HTK, amely idei harmadik mérkőzésén is nyeretlen maradt. Legutóbb a Kiskunhalas csapatától szenvedett vereséget a KHTK, március 7-én pedig a Duna Aszfalt TLC II. együttesétől is kikapott 5-3-ra Tiszakécskén.

Asztalitenisz-versennyel emlékeztek Tajti Lajosra

2020. március 8. 11:00

Hagyományteremtő céllal első alkalommal rendezték meg március 7-én a Tajti Lajos Asztalitenisz Emlékversenyt a Mezőgazdasági Szakiskola tornatermében. A versenyen amatőr játékosok indulhattak el, akik férfi – női egyéni és páros küzdelmekben mérték össze tudásukat.

Aranyhegy Teremíjász Versenyen a Koppányok

2020. március 3. 15:30

Február 29-én, Tiszaföldváron, az Aranyhegy Íjászok által rendezett történelmi teremversenyen mérették meg magukat a Turul Koppány Íjászai Hagyományőrző Sport Egyesület tagjai. A találkozót a Tiszaföldvári Kossuth Lajos Általános Iskola csarnokában rendezték meg. Az örömíjászat jellegű teremversenyen 12 cél volt, 2 körben. A versenyen 2D, 3D, ügyességi és lőlapos célokra kellett lőni a nevezőknek, találatonként 10-8-5 pontozással, 5-18 méter közötti távokon, 3 nyílvesszővel célonként.

Hat aranyat nyertek a magyar szervátültetett sportolók

2020. március 3. 12:00

A hétfős magyar csapat hat arany-, hét ezüst- és két bronzérmet nyert a Szervátültetettek XI. Téli Világjátékán, a kanadai Banffben, írta közleményében a Magyar Szervátültetettek Szövetsége. A csapat összesítésben a hatodik helyen végzett, olyan sínemzeteket is megelőzött, mint Ausztria vagy Németország.

Bravúros játék a listavezető ellen

2020. március 2. 11:00

Minden várakozást felülmúlva nagyszerű mérkőzést játszott hazai környezetben a Kiskunfélegyházi KC a listavezető DEAC ellen a felnőtt férfi kosárlabda bajnokság keleti csoportjának 18. fordulójában. A sérülések által tizedelt félegyházi csapat erőn felül teljesítve még a harmadik negyedben is vezetett, a vendégek ezt követően fordították meg a mérkőzést.

Egy félidőn át tartott a lendület - videókkal

2020. március 1. 14:00

Helyenként gyors és lendületes játékot bemutatva megszorongatta esélyesebb tiszakécskei ellenfelét a P&P Kiskunfélegyházi HTK a megyei felnőtt férfi kézilabda-bajnokság 15. fordulójában. A félegyházi fiatalok nagyot küzdve az első félidő végéig tartották a lépést ellenfelükkel és hosszútávra nézve bíztató játékkal maradtak alul 25-32-re.