A serdülő birkózó diákolimpia eredményei

2022. október 24. 10:00

Az október 23-i ünnepen rendezett serdülő diákolimpián egy arany- és egy ezüstérmet sikerült itthon tartani. A 85 kg-os súlycsoportban diákolimpiai bajnoki címet szerzett Czakó Zoltán, miután minden ellenfelét magabiztosan legyőzte, az ezüstérmet pedig Bátyai Dorián érdemelte ki a nehézsúlyúak között.

Diákolimpiai döntő volt városunkban

2022. október 23. 17:00

Serdülő szabadfogású birkózó Országos Diákolimpiai Döntő megnyitójára került sor október 23-án, vasárnap délelőtt a Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnokban. Az eseményen megjelent Csányi József polgármester, Balla László alpolgármester, Szamosi Endre képviselő, sporttanácsnok, Lőrincz Tamás négyszeres Európa-bajnok, világbajnok, a tokiói olimpia aranyérmese, a KIMBA szakmai igazgatója, a versenyen a Magyar Birkózók Szövetségének képviselője, dr. Réczi László olimpiai, világ- és Európa-bajnok bronzérmes birkózó, 1977. világbajnoka és Veszelszki Dániel, a verseny elnöke, nemzetközi bíró.

Turul Koppány őszi eredmények

2022. október 19. 17:00

Október 8-án, a Szérűskertben versenyeztek a Koppányok a Huszka József Hagyományőrző Sport Egyesület által rendezett Petőfi-emlékversenyen. A Koppányok 2 csapattal neveztek a megmérettetésre.

Kis Roland a serdülő válogatottban

2022. október 16. 12:00

Bekerült a serdülő válogatottba a szeptemberi magyar bajnokságon elért eredményei alapján Kis Roland, a Szent Benedek PG 14 éves kiskunfélegyházi tanulója. Nagy álom vált valóra, ami korábban sérülés miatt nehezen elképzelhető volt – tudtuk meg Juhász István Zoltántól, Roland edzőjétől.

Megszerezte első győzelmét a Vasutas SK

2022. október 9. 17:00

Alsóházi rangadót vívtak a megyei harmadosztályú bajnokság Északi csoportjában, a hat forduló után egy megszerzett ponttal a 15. helyen álló kiskunfélegyházi Vasutas SK a szintén egy ponttal, de jobb gólkülönbséggel a 13. SC Hírös-Ép második csapatát fogadta. A találkozón a hazai csapat megszerezte az első győzelmét.

Biztosan győzte le a Kunbaját a Félegyháza

2022. október 9. 15:00

Két tavalyi bajnok, a megyei első osztályt nyerő Kiskunfélegyháza és a megye kettő Déli csoportjában aranyérmes Kunbaja találkozott a megyei első osztályú bajnokság 7. fordulójában. A mérkőzést magabiztosan nyerte a hazai gárda.

Csapatíjász emlékverseny a félegyházi Szérűskertben

2022. október 9. 11:00

Hagyományteremtő céllal csapatíjász emlékversenyre gyűlt össze a környékbeli egyesületek apraja és nagyja október 8-án, a kiskunfélegyházi Szérűskertben a Petőfi-emlékév alkalmából. A versenyzők szerencsés csillagzat alatt születtek, hiszen gyönyörű napsütéses időben hódolhattak ennek a nem mindennapi szenvedélynek.

Továbbra is kiválóan szerepelnek Félegyháza szenior úszói

2022. október 9. 16:30

Hódmezővásárhelyen rendezték meg a II. ASA Consolis Nemzetközi Rövidpályás Szenior Úszóversenyt október 8-án, szombaton. A megmérettetésen a Kiskun Vízi és Szabadidő SE nyolc tagja vett részt, akik 14 arany-, 8 ezüst- és 2 bronz egyéni érmet nyertek, méltón képviselve városunkat.