Aranyérmes félegyházi birkózó

2022. szeptember 5. 17:00

Nemzetközi kötöttfogású birkózóversenyen vett részt szeptember első szombatján a szlovákiai Nyárasdon (Topolníky), Czakó Zoltán kiskunfélegyházi birkózó, aki aranyérmet szerzett a 85 kg-os súlycsoportban – mondta el lapunknak Szabó József edző.

Világbajnoki arany- és ezüstérmes Fénypárducok

2022. augusztus 26. 16:00

Augusztus 20-án záródott a HDH-IAA Historical Archery World Championships – a Történelmi Íjász Világbajnokság. A KHTK – Fénypárducok Íjász Szakosztályt négyen képviseltük. Dürgőné Kovács Piroska, Dürgő Csaba, Vasné Köteles Anita és Vas Tibor.

Családi napot tartottak a modellezők

2022. augusztus 25. 17:30

Már hagyományosnak mondható családi napot tartott a Kiskunfélegyházi Korona Modellező Sportegyesület augusztus 13-án. Idén is vendégül látták a családokat, az egyesületi tagokat és az érdeklődőket a modellező repülőtéren.

Világbajnoki ezüstérmes Zoboki Csenge

2022. augusztus 23. 14:00

Augusztus 14. és 20. között rendezte meg a Magyar Íjász Szövetség a III. HDH-IAA Historical Archery World Championships, azaz, HDH-IAA Történelmi Íjász Világbajnokságot. 3 kontinens 21 országának 292 versenyzője nevezett. A világbajnokságnak idén Magyarország, ezen belül Gyula adott otthont.

Hagyományteremtő teniszverseny

2022. augusztus 23. 12:00

Július 9. és 11. között rendezték meg az I. Erste Hand BMW Open-t a kiskunfélegyházi Honvéd teniszpályán. Az országos teniszversenyen a játékosok fiú 14, férfi II. és III. osztály kategóriákban indulhattak. A háromnapos tornára több mint 50 játékos nevezett. A hazai teniszezők szép számmal, összesen 10-en képviselték a várost.

III. Trianoni Emléktusa

2022. augusztus 22. 10:00

Idén harmadik alkalommal rendezték meg Szarvason a Trianoni Emléktusát, ami a XXXIII. Szent István-napi úszóverseny hagyományának folytatása, futótávokkal kiegészítve, így lehetőség van az úszó-, és futótávok együttes teljesítésére is.