Szép eredmények a Petőfi-emlékfutamon

2023. június 1. 11:00

Május 27-én rendezték meg a Kiskunfélegyházán a Petőfi-emlékfutamot. A rajt és a cél a Hősök Parkjában volt. A futóknak lehetőségük volt egyénileg megmérettetni magukat 600, illetve 1000 méteren. Az idén a „Petőfi 200” emlékév alkalmából „Talpra magyar” 3 fős váltó csapatokban, 1848 méteren próbálhatták ki magukat az indulók.

Katolikus iskolák országos döntője városunkban

2023. május 31. 17:30

Kiskunfélegyházán rendezi meg 30. KIDS kupa elnevezésű országos döntőjét június 2-án és 3-án a Katolikus Iskolák Diák Sportszövetsége. A megmérettetés a következő sportágakban zajlik: labdarúgás, kosárlabda, röplabda, kézilabda és asztalitenisz.

Gyermeknapi bunyó Kiskundorozsmán

2023. május 30. 16:30

Kiskundorozsmán szerepeltek a Kiskunfélegyházi Papp László Ökölvívó Akadémia fiataljai május 27-én, szombaton. A sparring day, amely ezúttal gyermeknapi hangulatban telt, tulajdonképpen szabadtéri mérkőzések sokaságát jelentette, tét nélkül. Hét egyesület, 56 ökölvívója vett részt a remek hangulatú eseményen. A félegyházi csapat 13 fővel volt jelen, ahol nagyon sikeres, tanulságos, izgalmas mérkőzéseket láthatott a közönség.

Csapatbajnoki ezüstérmes birkózók

2023. május 29. 11:00

A Kiskunfélegyházi BSE U15-ös csapata vasárnap Pesterzsébeten lépett szőnyegre, a Szabadfogású Csapatbajnokságon. A zömében 13 és 14 éves fiúk nagyszerűen helytálltak. Az ország 19 legjobb csapata között a második helyet tudták megszerezni. Óriási menetelés volt, legyőzték a korábbi évek sokszoros bajnokát, a pesterzsébetieket is.

Méltón fejezték be a labdarúgó-bajnokságot

2023. május 26. 21:20

Úgy fejezte be a 2022/2023-a vármegyei I. osztályú labdarúgó-bajnokságot a Kiskunfélegyháza, ahogyan azt a szurkolók, és a vezetők is várták, bajnokcsapathoz méltóan. Ez pedig azt jelentette, hogy a Harta ellen hazai mérkőzést is megnyerték.