Nem hozott győzelmet a kiskunhalasi verseny

2022. október 5. 14:00

Kiskunhalason versenyzett a Papp László Ökölvívó Akadémia 6 félegyházi növendéke az elmúlt hétvégén. A Testvérvárosok Kupája az ország egyik legrangosabb ökölvívó eseménye, ahol 19 egyesület 71 versenyzője küzdött egymás ellen. A 6 fő közül, 2 leánynak, Ramocsa Virágnak és Magony Liliána Hajnalkának nem jutott ellenfél, így a megmérettetésen végül négy fiú lépett szorítóba.

Sportnap a Kiskunfélegyházi József Attila Sportiskolai Általános Iskolában

2022. október 5. 17:30

Futóversennyel, roller- és kerékpárügyességi feladatokkal és mini sportfesztivállal mozgatták meg a Kiskunfélegyházi József Attila Sportiskolai Általános Iskola diákjait szeptember 30-án, az Európai Diáksport Napján. Az intézmény köznevelési típusú sportiskolaként kiemelt figyelmet fordít a mozgásra és az egészséges életmódra.

Koppányok a Dél-Alföldi régió döntőjében

2022. október 3. 18:15

Október 2-án rendezték meg a Szegedi Szittyák a Dél-Alföldi Régiós Történelmi Versenysorozat 6., egyben záró fordulóját. Szegeden rendhagyó módon a Tisza árterében rendezték meg az íjászversenyt szeles, de kellemes napsütéses időben. Öten képviselték Kiskunfélegyházát a Koppányok, Zoboki Csenge, Bicskeiné Csányi Mária, Szólya Imre, Szeibert Imre és a Turul Koppányok vezetője, Dinnyés Gyula.

Amatőr versenyt rendezett az FDSE

2022. október 1. 18:00

Újabb amatőr dartsversenyt rendezett a Félegyházi Darts Sport Egyesület, ami már a második ilyen alkalom volt szeptemberben. Az eseményre 23-an neveztek, ebből 10 kiskunfélegyházi, 13 pedig vidéki játékos volt. Sokan az előző versenyről tértek vissza az egyesülethez, de új játékosok is jelentkeztek a küzdelemre. Külön öröm volt látni, hogy ismét a nevezők között köszönthették a 9 éves Kulcsár Amirát, aki ismét egyetlen női nevező volt.

Gólzáporos győzelem Pálmonostorán

2022. szeptember 29. 18:25

Szerdán rendezték meg a Bács-Kiskun megyei Kupa második fordulóját. Ebbe a körbe már a megyei első osztályú csapatok is beszálltak, egy kivételével tovább is jutottak. A Kiskunfélegyháza gólzáporos győzelmet aratott a Pálmonostora vendégeként.

Bravúros küzdelem az országos főtáblára jutásért

2022. szeptember 28. 14:00

Hatalmas bravúrt elérve, újra a kiemelt bajnokságba jutott az FTSI U16-os fiú kosárlabdacsapata. Az elmúlt hétvégén Baján rendezték meg a kadet fiú korosztály selejtező II. tornáját, amelynek tétje az országos főtáblára, azaz a kiemelt bajnokságba való jutás volt. A félegyházi fiúk mellett a házigazda BasketBaja, a Dombóvári Kosársuli és a Soproni Akadémia csapatai vettek részt a tornán.

Két helyszínen versenyeztek a félegyházi birkózók az elmúlt hétvégén

2022. szeptember 26. 12:00

Hajdúszoboszlón rendezték a Serdülő Kötöttfogású Birkózó Diákolimpia Országos Döntőjét, ahol Czakó Zoltán ezüstérmet szerzett a 85 kg-os súlycsoportban. A 48 kg-os Makra Benjámin az ötödik helyen végzett. A szabadfogású válogatott keret tagjaként Páli Gergő Kassán lépett szőnyegre egy nemzetközi versenyen, ahol a negyedik helyet tudta megszerezni – mondta el lapunknak Szabó József edző.