Főtáblára jutott a Magyar Kupában a KHTK

2019. augusztus 29. 09:00

Kiharcolta a továbbjutást, így a Magyar Kupa főtábláján folytatja a Kiskunfélegyházi HTK labdarúgócsapata, amely augusztus 28-án a 3. forduló keretében az ugyancsak megyei I. osztályú Jánoshalmi FC-t győzte le 2-0-ra.

Hazai kupamérkőzés az országos főtáblára jutásért

2019. augusztus 27. 08:30

Hazai pályán lép pályára a KHTK csapata augusztus 28-án, szerdán 17 órai kezdettel a Magyar Kupa Bács-Kiskun megyei selejtezőjének 3. fordulójában. A vendég az a Jánoshalmi FC lesz, amely tavaly ugyanebben a körben, Jánoshalmán búcsúztatta a félegyháziakat a kupaküzdelmekből.

Aranyhegy-csapatversenyen a Koppányok

2019. augusztus 26. 17:30

Az Aranyhegy Íjászok által szervezett Csurgó parti íjászpályán versenyeztek a Turul Koppány Íjászai HSE tagjai Tiszaföldváron, augusztus 24-én. A csapatverseny egyben egyéni verseny is volt, amelyen 20 célt kellett meglőni, célonként 3 vesszővel.

Magabiztos győzelem

2019. augusztus 25. 09:00

Második hazai mérkőzését is fölényesen megnyerte a Kiskunfélegyházi HTK a megyei I. osztályú labdarúgó bajnokságban. A 3. fordulóban ezúttal a Duna Aszfalt TLC II. volt a szenvedő fél, amely 4-1-re maradt alul a Honvéd Sporttelepen. A KHTK jól kezdte a szezont, a harmadik helyről várhatja a folytatást. Emellett a Magyar Kupában is pályára lép, ahol augusztus 28-án 17 órától a Jánoshalmi FC-t fogadja.

Sporttörténeti esemény Félegyházán

2019. szeptember 10. 16:00

Az Országos Endurocross bajnokság 6. fordulóját rendezik meg szeptember 21-én, szombaton Kiskunfélegyházán. Ehhez hasonló verseny még a régióban sem volt, így sporttörténeti esemény várja a kilátogatókat. A Kiskunfélegyházi Motorsport Egyesület minden érdeklődőt vár a Parkerdő melletti motocross pályára.