Szoros mérkőzéssel kezdett az FTSI leány serdülő kosárcsapata

2019. október 28. 15:00

A dél-keleti régió regionális leány serdülő bajnokságának alapszakaszbeli első fordulóját rendezték meg október 26-án a Constantinum Sportcentrumban. Az FTSI ellenfele a Kecskeméti KA/B, illetve a Szolnoki SC/B volt ezen a játéknapon. A Kecskemét ellen nagyot küzdött az FTSI csapata és csupán a véghajrában maradt alul. A Szolnok ellen az előző küzdelemtől megfáradtan veszített az együttes. A játékban akadtak pozitívumok, így sok szép eredmény várhat még Fekete- Seres Ildikó és Bokányi Rita edzők csapatára a szezonban.

Letörné a Bikák szarvát a Hajdúböszörmény

2019. október 26. 09:00

Az alapszakasz első körének utolsó fordulóját rendezik a női NB I-ben. Közülük kiemelkedik a HTE-Astra csúcsderbi, de borzasztó nehéz megtippelni milyen eredmény születik a Miskolci Vénusz szekszárdi vendégjátékán. Kötelező siker előtt áll a DEAC és a TFSE.

Országos bajnok a PG súlylökő csapata

2019. október 24. 14:30

Október 20-án rendezték meg Kecskeméten a 2019/2020. tanévi Diákolimpia Atlétika-Ügyességi és Váltófutó Csapatbajnokság országos döntőjét, amin a megyei döntő megnyerése után a PG csapata is részt vett súlylökés kategóriában, egyúttal elnyerték az V-VI. korcsoport fiú súlylökés kategória országos bajnoki címét is, 13,2175 m-es átlaggal.

Siker a Diákolimpián

2019. október 23. 17:30

A Constantinum csapata lett a 2019/2020-as tanév Fiú Magasugrás szekció bajnoka az október 19-én megrendezett diákolimpián. Az 50 induló csapat közül az országos döntőbe már csak a legjobb nyolcat hívták meg, ahová a félegyháziak az első helyen kerültek be. Szoros versenyben nyertek a diákok, hiszen az évek óta tartó kemény munka most meghozta gyümölcsét.

Jól szálltak a nyilak

2019. október 22. 14:00

Kunszentmártonba látogatott október 19-èn a Horváth Zsoltot, Horváth Tibort, Mèszáros Józsefet, Fekete Tamást, Pecz Istvánt és Valkovics Istvánt soraiba tudó félegyházi darts különítmény. 63 játékos nevezett a tornára. A verseny bár amatőr titulust kapott, a játék minősége alapján korántsem volt az.

Hazai pályán nyert a KKC

2019. október 21. 09:00

Zsinórban második mérkőzésén győzött az NB II. keleti csoportjában a Kiskunfélegyházi KC felnőtt férfi kosárlabdacsapata. Az együttes ezúttal a Békési SZSK U23 múlta felül 102-94-re.

Kecskeméten maradt a kettő pont

2019. október 20. 20:00

A 6. fordulóval folytatódott a megyei felnőtt férfi kézilabda bajnokság a Félegyházi KSC számára. Október 20-án a Kecskeméti FS DSE II. otthonában szerepelt az együttes.

Kalocsán maradt alul a P&P KHTK

2019. október 19. 20:00

Kalocsán a Gézengúz UKC otthonában vendégszerepelt a P&P Kiskunfélegyházi HTK felnőtt férfi kézilabdacsapata a megyei bajnokság 6. fordulójában. A felsőházhoz tartozó Gézengúz UKC érvényesítve a papírformát 35-25-ös sikert ért el a KHTK felett.