Kiütéssel nyert a félegyházi futsalcsapat

2020. december 20. 09:00

Fölényes sikerrel folytatta bajnoki szereplését a leány futsal I. osztályban az Astra HFC U17-es félegyházi csapata, amely december 19-én Üllőn fogadta a TFSE gárdáját. A mérkőzésen 13 Astra gól született, így magabiztosan nyertek a lányok.

Meghalt Kaiser József

2020. december 14. 18:00

Érzékeny veszteség érte a magyar asztaltenisz sportot: 61 éves korában meghalt Kaiser József, korábbi élvonalbeli játékos, aki tagja volt a magyar bajnok félegyházi asztalitenisz-csapatnak is.

Sikeres hazai rendezés az országos főtáblán

2020. december 15. 11:00

Amint arról már beszámoltunk, nagy sikert elérve bejutott az ország legjobb 32 csapata közé a Félegyházi Térségi Sportiskola U14-es serdülő fiú kosárlabdacsapata. A kiemelt bajnokságban a legjobbak ellen szerepelhet a gárda. A „H” csoport első fordulóját Kiskunfélegyházán, a Constantinum Sportcentrumban bonyolították le. A kétnapos forduló során minden résztvevő három-három mérkőzést játszott. Simon Zoltán edző csapata összességében sikeres hazai rendezésű tornán van túl.

Fordulatos mérkőzésen maradtak alul

2020. december 13. 09:00

Hiába vezetett négy alkalommal is két góllal a Tolna-Mözs ellen az Astra HFC U17-es félegyházi futsalcsapata, végül a tolnaiak örülhettek, akik kiélezett mérkőzésen 7-6-ra nyertek. Az Astra csapatában ezúttal is remekeltek a Czinege testvérek. Czinege Eszter öt gólt, míg Enikő egy találatot jegyzett.

Sokat fejlődött az U12-es leány kosárlabdacsapat

2020. december 7. 10:00

A harmadik fordulóval folytatódott az U12-es kosárlabda-bajnokság 7. régiójának D csoportja, amelynek keretében az FTSI leány csapata két mérkőzésen lépett parkettre. Elsőként a Hernád együttesét győzték le magabiztos játékkal 64-25-re, majd pedig szoros végjátékban maradtak alul a Cekk Gerje ellen.

Győzelemmel kezdett a félegyházi futsalcsapat

2020. december 2. 11:00

A Czinege testvérek vezérletével megnyerte első mérkőzését az U17-es leány futsal I. osztályú bajnokságban az Astra HFC. Hosszú időt követően játszott újra tétmérkőzést a félegyházi játékosokból álló együttes. A DEAC elleni idegenbeli 5-2-es siker alkalmával Czinege Eszter négy, Czinege Enikő egy gólt szerzett.

Közel állt a bravúrhoz a KKC

2020. december 2. 09:00

Izgalmas találkozót játszott a Kiskunfélegyházi KC felnőtt férfi kosárlabdacsapata, amely hazai pályán fogadta a Szolnoki Olaj KK-t az NB II. keleti csoportjának 7. fordulójában. A vendégek már 19 ponttal is vezettek, innen kapaszkodott vissza a KKC és az utolsó negyed végén a fordításhoz is közel került. Ez végül nem sikerült, a vendégcsapat 75-70-re győzött a végig nagyot küzdő és lelkes hazai együttes ellen.

A kadett kosaras lányok is parkettre léptek

2020. november 29. 11:00

A Nagykőrösi Sólymok csapata ellen kezdték meg szerepésüket a Félegyházi TSI tagjai a leány kadett bajnokság délkeleti régiójának 1. fordulójában. A lányok hosszú időt követően játszottak újra tétmérkőzést. Az összecsapás vendég győzelmet hozott.

U12-es kézilabda fordulót játszottak Kiskunfélegyházán

2020. november 29. 09:00

Három csapat részvételével bonyolították le november 28-án a fiú U12-es gyermekbajnokság III. csoportjának kiskunfélegyházi fordulóját. A házigazda Kiskunfélegyházi HTK kézilabdacsapata mellett a Csongrádi Tigrisek és a Ceglédi KKSE vett részt a tornán.