Dunakanyar Kupán szerepeltek a KHTK fiataljai

2015. január 19. 21:15

Nyolc csapat részvételével rendeztek Dunakanyar Kupát Budakalászon, ahol a Kiskunfélegyházi HTK U8- U9-es korosztályú együttese is részt vett. A félegyháziak szoros találkozókat vívtak, de ezúttal mindhárom alkalommal vesztesen hagyták el a pályát. A csoportjukból továbbjutó két együttes az első és a harmadik helyet szerezte meg.

Mindhárom mérkőzését megnyerte a serdülőcsapat

2015. január 18. 22:50

A Keszi Géza Megyei Serdülő Bajnokság félegyházi fordulóját rendezték meg január 17-én, melyen a Kiskunfélegyházi HTK korosztályos csapata a KIKI Sport, az EJF BKSE és a Kiskunmajsa SE együttesét látta vendégül. A négy csapat körmérkőzést vívott egymással. A KHTK százszázalékos mérleggel zárva magabiztos győzelmeket aratott a félegyházi sportcsarnokban.

Jó évet zárt a Kiskunfélegyházi Motoros Sport Egyesület

2015. január 19. 16:00

A tavalyi év során első alkalommal indított versenyzőket az 5 éves Kiskunfélegyházi Motoros Sport Egyesület a Magyar Nemzeti Enduro és Enduro-Cross sorozatban. A különböző kategóriákban 9 licences versenyzővel vettek részt. Kiemelkedő eredményt ért el Faragó Dávid (720), aki a Nemzeti Enduro III. osztályban 2. helyet szerzett és Szabó János (214), aki az Enduro-Cross Old Boy kategóriában 6. lett.

Gyulán ragadtak íjat a Koppányok

2015. január 19. 15:00

A gyulai Kerecsényi László Íjász Egyesület szervezett történelmi íjász teremversenyt január 17-én, melyen a félegyházi Turul Koppány Íjászegyesület tagjai is részt vettek. A versenyt az elhunyt Guti András tiszteletére ajánlották fel, akire egy perces néma csenddel emlékeztek. A megmérettetésen 230 íjász állt rajthoz. A félegyháziak ezúttal is kiválóan szerepeltek.

Érdeklődőkben ezúttal sem volt hiány

2015. január 18. 20:10

A fallabdázás népszerűsítése céljából idén első alkalommal rendeztek nyílt napot a félegyházi fallabda pályán. Az érdeklődők január 17-én próbálhatták ki a sportágat, amihez a szervezők ingyenes oktatást biztosítottak.

Asztalitenisz ranglista versenyt tartottak

2015. január 18. 20:40

Kiválóan sikerült a január 17-én megrendezett Megyei Amatőr Asztalitenisz Ranglista Verseny a Félegyházi Asztalitenisz Sportiskola edzőtermében. A megmérettetésre minden olyan amatőr játékos nevezhetett, aki nem szerepel a megyei bajnokságnál magasabb osztályban, vagy már betöltötte az 50. életévét. A résztvevők egyéniben és párosban is megküzdöttek egymással. A nők között Busi Szabina győzött, a férfiaknál Bácsi Bernát nyert. A páros számokban Busi Szabina és Busi Lajos, valamint Kerekes- Busi végzett az első helyen.

Teremben a kunszállásiak bizonyultak a legjobbnak

2015. január 22. 09:50

Január 17-én folytatódott a teremlabdarúgó bajnokság Félegyházán, amely a Karácsonyi Kupát követően a 2015-ös év első megmérettetése volt. A Kossuth Szakiskola tornacsarnokában most a Kunszállás együttese diadalmaskodott. Mögöttük a Gyakadémia, a Titánok és a Jakabszállás csapata végzett. A legjobb kapusnak járó díjat Magyar Imre vehette át. A gólkirály Pöszmet Tamás lett; a legjobb játékosnak Jusztin Szabolcsot választották. A teremfoci következő fordulóját január 31-én rendezik meg.

Nyílt nap után verseny lesz a fallabda pályán

2015. január 20. 11:40

Szati Bau Squash Kupát rendeznek január 24-én, szombaton a kiskunfélegyházi fallabda pályán. A megmérettetés 10 órakor kezdődik. A résztvevők női és férfi kategóriában mérkőznek meg egymással. Az első helyezettet kupával, a második- és a harmadik legjobbat éremmel díjazzák. /Helyszín: Kossuth u. 4. Mozdulj Félegyháza SE/

Labdarúgó estet szervez a Kiskunfélegyházi HTK

2015. január 15. 13:45

Az előző év értékelésével egybekötött labdarúgó estet rendez a Kiskunfélegyházi HTK január 30-án pénteken a Kossuth Lajos Szakiskola tornacsarnokában. A program sztárvendége Szász Kitti, freestyle foci világbajnok lesz, aki a megnyitót követően egyéni bemutató -és oktató műsort tart a jelenlévők számára. Az eseményen az évértékelés mellett az idei terveket is átbeszélik az egyesület tagjai. Belépésre csak a KHTK Labdarúgó Szakosztály sportolói és azok hozzátartozói jogosultak.

Összefogással újulhat meg a Batthyány iskola tornaterme

2015. január 14. 16:10

A Kiskunfélegyházi Kosárlabdázók Clubja segítségével TAO-s forrás felhasználásával még idén megvalósul a Batthyány Lajos Általános Iskola tornatermi parkettájának felújítása. Az iskola és a KKC között az elmúlt időszakban együttműködési megállapodás alakult ki, melynek keretében a testnevelési órákon emelt óraszámban foglalkoztak kosárlabda oktatással. A beruházás teljes költsége több mint 5,1 millió forint, amihez 30%-os önerőre volt szükség. Az önerőt a KKC vállalkozók bevonásával, segítségével teremtette elő.