Öt pontot szereztek Karcagon a sakkozók

2015. január 26. 11:30

A 7. fordulót rendezték meg január 25-én az NBII Tóth László csoportjában, melyen a Kiskunfélegyházi HTK sakkcsapata az élmezőnyhöz tartozó Karcagi SE otthonába látogatott. A félegyháziak szoros csatában öt pontot szereztek, amivel a 10. helyet foglalják el a táblázaton.

Erős csapatok ellen álltak helyt a gyerekek

2015. január 25. 14:10

Az Újpest, a Dunakanyar SE, a Testvériség SE és a Dunafém együtteseivel találkozott a csoportmérkőzések során a Kiskunfélegyházi HTK U11-es korosztályú csapata január 24-én, a III. Dunakanyar Kupán. A Budakalászon megrendezett tornán a félegyháziak többek között az Újpest csapatát is megverték és a harmadik hely elérésére is megvolt az esélyük. A bronzmérkőzésen a Budaörs végül jobbnak bizonyult, a KHTK így a negyedik helyen végzett. A kupát a Mészöly Foci Suli nyerte meg.

Két győzelemmel kezdtek a téli kupán a kézisek

2015. január 24. 22:00

Az NBII-ben szereplő Algyő és a Pick Szeged ifjúsági csapatát is megverte január 24-én a Kiskunfélegyházi HTK kézilabda együttese. A KHTK az őszi szezont követően két hete kezdte el a felkészülést. Amint arról már beszámoltunk, a tavaszi idény február 21-én indul, amikor is a félegyháziak a Kunszentmártont fogadják.

Nőnapi sportbált tart a Félegyházi Kézilabda SC

2015. január 24. 18:20

Harmadik alkalommal rendez nőnapi sportbált március 6-án a Félegyházi Kézilabda SC. Az esemény helyszíne ezúttal a Csillag Vendéglő lesz, ahová 19 órától várják a sportbarátokat, családtagokat. A 20 órai megnyitót követően a jó hangulatról Patyi Ákos gondoskodik.

Nagy az érdeklődés a fallabda bajnokság iránt

2015. január 24. 19:40

A 2014/15-ös szezon negyedik versenyét rendezték meg január 24-én a kiskunfélegyházi fallabda pályán. A Szati Bau Squash Kupán a női és a férfi győztesek mellett a vigaszágak nyerteseit is díjazták. A tervek szerint júniusig minden hónapban rendez kupát a Mozdulj Félegyháza SE, amit az amatőrök számára szervezett nyílt nap előz meg.

Töretlen az ökölvívás népszerűsége

2015. január 21. 20:00

Bemutató edzést szervezett január 20-án a Kiskunfélegyházi HTK Ökölvívó Szakosztálya a Honvéd sporttelep ökölvívótermében. A tréningre Csányi József, Kiskunfélegyháza polgármestere is kilátogatott, aki megismerte a szakosztály működését és ízelítőt kapott abból, hogyan néz ki egy ökölvívó edzés. A gyakorlatokon a KHTK igazolt versenyzői mellett a bokszot hobbi szinten űző tagok is jelen voltak. A hétközi tréningeket Mihály János szakosztályvezető mellett Varga István felügyeli.

Folytatódott a kenguru- és a gyermekbajnokság

2015. január 21. 14:30

A 4. fordulót rendezték meg a Bács- Kiskun- Tolna megyei régió országos kenguru- és gyermekbajnokságában január 17-én, amelyen a Jövő Bajnokai csapatai is részt vettek. A félegyházi kosarasok U11-es korosztálya egy győzelmet és egy vereséget ért el. Az U12-es együttes ugyancsak hasonlóan szerepelt.

Diákolimpiai lánysiker tornában

2015. január 21. 13:40

Kalocsán kezdődött el január 20-án a megyei tornászok 2015-ös diákolimpiai versenysorozata, amelyen kiválóan szerepeltek a kiskunfélegyházi lányok. Az I. és a II. korcsoportban is a dobogó legfelső fokára állhattak. Ezzel még nem fejeződött be az éremhullás, ugyanis Palásti Enikő egyéni összetettben szintén aranyat szerzett I. korcsoportban, míg Siber Szófia a II. korcsoportosok között diadalmaskodott.

Bált szerveznek a birkózók

2015. január 20. 14:15

Birkózó Bált tart február 7-én a Kiskunfélegyházi Vasas TK Birkózó Egyesület a József Attila Általános Iskola tornacsarnokában. A rendezvény 19 órakor kezdődik, a zenéről a vajdasági Péterrévei Karaván együttes gondoskodik. A bállal a szórakozás mellett a birkózókat is támogathatják a résztvevők.

Dunakanyar Kupán szerepeltek a KHTK fiataljai

2015. január 19. 21:15

Nyolc csapat részvételével rendeztek Dunakanyar Kupát Budakalászon, ahol a Kiskunfélegyházi HTK U8- U9-es korosztályú együttese is részt vett. A félegyháziak szoros találkozókat vívtak, de ezúttal mindhárom alkalommal vesztesen hagyták el a pályát. A csoportjukból továbbjutó két együttes az első és a harmadik helyet szerezte meg.