U-12-es kézilabda-fordulót rendeztek Kiskunfélegyházán

2019. december 1. 18:45

Kiskunfélegyháza, illetve Kiskőrös volt a helyszíne a fiú U-12-es gyermekbajnokság D csoportbeli küzdelmeinek, december elsején. Kiskunfélegyházán hat mérkőzést bonyolítottak le. A házigazda KHTK mellett az FKSE - Algyő, a Tisza Volán SC II., a Tisza Volán SC I., a Pick Szeged I. és a Pick Szeged II. korosztályos csapatai léptek parkettre. Minden együttes két-két találkozót játszott. A Nagy Aletta által vezetett KHTK az FKSE – Algyő, illetve a Tisza Volán SC I. ellen mérkőzött meg. Ebben a korosztályban tabellát még nem vezetnek. A Pick Szeged I. és a Tisza Volán I. ezúttal is kiemelkedett a mezőnyből.

Kiskunfélegyházán nyert a bajnokesélyes - videóval

2019. december 1. 11:00

Nehéz mérkőzés várt a P&P Kiskunfélegyházi HTK megyei csapatára a felnőtt férfi kézilabda-bajnokság őszi záró fordulójában. A Kiskunhalas UKSC a bajnokság legnagyobb esélyeseként érkezett Kiskunfélegyházára. A vendégegyüttes igazolva a papírformát, magabiztos, 43-18-as győzelmet aratott.

Keceli siker az évzárón

2019. december 1. 09:00

Az utolsó fordulót rendezték meg idén a megyei felnőtt férfi kézilabda-bajnokságban. A Félegyházi KSC a Kecel KC csapatát fogadta a Constantinum Sportcentrumban. A két együttes hasonló mérleggel rendelkezett, így háromesélyes találkozóra lehetett számítani. Hazai oldalon többen is hiányoztak, a Kecel KC ezt kihasználva 35-30-ra nyert, így a tabellán is megelőzte az Félegyházi KSC-t, amely a nyolcadik helyen fejezte be a 2019-es esztendőt.

Egyre többen az Astra Bozsikos csapataiban

2019. december 3. 09:00

Az Astra HFC kiskunfélegyházi utánpótlásbázisa már a legalsó korcsoportoktól kezdve figyeli és foglalkoztatja a gyermekeket. A Bozsik korosztályok (U7, U9, U11, U13) egyre nagyobb létszámot képviselnek. A foglalkozásokat Bali Cintia irányította ősszel.

Nyolcadik helyen telelnek az FTSI U-14 „B” labdarúgói

2019. november 30. 13:30

Két korosztállyal is képviseltette magát az U-14-es megyei labdarúgó bajnokság északi csoportjában a Félegyházi TSI. Az „A” csapat a tabella élén zárt ősszel, míg a „B” együttes a 8. helyen fejezte be az évet. Vidéki Ferenc edző csapatának célja elsősorban minél több fiatal labdarúgó játéklehetőséghez juttatása.

Kétgólos Astra-siker?

2019. november 30. 14:30

Ezen a héten is érdemes lesz a női futsal szerelmeseinek kimenni valamelyik bajnokira, mert ismét olyan párosítások szerepelnek a kínálatban amiből kimondottan színvonalas és izgalmas meccsek is kialakulhatnak.

Bajnok az Alföldi Régió teremversenyén a József iskola

2019. november 29. 17:00

Ismét nem talált legyőzőre a Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola U11-es és U13-as csapata a Sport XXI. Program november 27-én, Szentesen megrendezett teremversenyén. A két formáció mind az öt versenyszámban kivívta az első helyezést és magabiztosan nyerte meg a versenyt.

Testvérek és csapattársak

2019. december 11. 11:00

Mindketten az Astra HFC kötelékébe tartoznak, a pályán és a pályán kívül is segítik egymást. Czinege Eszter (15) és Czinege Enikő (14) az Astra félegyházi csapatának húzóerői. A nagypályás és a futsal együttes korosztályos játékosai. Keményen készülnek, motiválják egymást, reményeik szerint sok szép sikert elérnek még közösen.

Hatodik helyről várhatják a folytatást az FTSI U-16 labdarúgói

2019. november 28. 17:00

November 23-án ért véget a korosztályos U16-os megyei labdarúgó-bajnokság őszi szezonja. A Félegyházi TSI U-16 megújult kerettel vágott neki a bajnokságnak, hiszen sokan kiöregedtek az előző csapatból. Az együttes felemás mérleggel zárta az őszt, hat győzelem mellett ötször szenvedett vereséget.

Kiváló félegyházi birkózók

2019. november 28. 13:00

Kiskunfélegyházán rendezték az év utolsó diákolimpiai bajnokságát, amelyen azok a 10-11 éves fiúk vehettek részt, akik a területi bajnokságokról továbbjutottak. November 23-án a városi sportcsarnokban 183-an kezdték meg a szabadfogású küzdelmeket, kiváló körülmények között. A hazai versenyzők közül ketten is dobogóra állhattak a rendkívül erős mezőnyben.