Hat pontos mérkőzésre készül az Astra Kiskunfélegyházi Bulls

2015. április 9. 17:30

A második helyezett Hajdúböszörményi TE otthonába látogat április 12-én a női futsal NBI rájátszásának 6. fordulójában az Astra Kiskunfélegyházi Bulls. A listavezető Astra előnye 5 pont a hajdúböszörményiekkel szemben, így egy eseteleges győzelemmel, vagy döntetlennel nagy lépést tehetnek a bajnoki cím felé.

Négy érmet szerzett fiatal csapatával a KHTK Ökölvívó Szakosztálya

2015. április 8. 15:40

Győrben rendezték meg április 1- 4. között az ökölvívók diákolimpiáját, amelyen a Kiskunfélegyházi HTK szakosztálya 6 fővel vett részt. A félegyháziak közül a kiváló formában lévő Endre Krisztina aranyérmet nyert junior 54 kilogrammban, mellette Mátrai Klaudia ugyancsak junior 54 kilogrammban ezüstérmes lett. A fiúk közül Gondi Péter 50 kilogrammban, míg Fekete Vendel 52 kilogrammban bronzérmet szerzett.

Fiú- és leány kosárlabda torna lesz a Constantinumban

2015. április 8. 13:50

Április 12-én, vasárnap rendez hazai fordulót a Jövő Bajnokai DSE kosárszakosztálya a Constantinum Sportcentrumban. A torna keretében délelőtt 9:30-tól leány tini csapatok küzdenek meg egymással. A Jövő Bajnokai DSE mellett a Mezőberényi KK és a Ceglédi EKK játékosai ragadnak labdát. Délután 14 órától az U12-es fiú csapatok fordulójára kerül sor a Jövő Bajnokai DSE, a Nagykőrösi Sólymok és a Vásárhelyi Kosársuli szereplésével.

Itthon játszik a megyei bajnokság címvédője

2015. április 8. 15:10

Hosszú szünetet követően újra hazai pályán lép pályára április 11-én a Kiskunfélegyházi HTK labdarúgócsapata a megyei I. osztályú bajnokság 22. fordulójában. A legutóbbi három fordulóban idegenben szerepelt az együttes, ezt megelőzően március 14-én fogadta itthon a Tompa csapatát. A félegyháziak jelenleg 3 pontos előnnyel a tabella élén állnak, ellenfelük a hetedik helyezett Soltvadkert lesz. A két gárda őszi mérkőzésen a KHTK győzött 5-2-re.

Felvidéken versenyeztek a Koppányok

2015. április 7. 16:40

A felvidéki Marcelházán rendezték meg a Fekete Sólyom Íjász Egyesület tagjai a 7. Nemzetközi 3D-s íjászversenyüket. A megmérettetésre mintegy száz íjász gyűlt össze április 4-én, szombaton. A muflonokkal, őzekkel, rókákkal, emukkal belakott gyönyörű erdőben megrendezett versenyt csodálatos napsütéses időben tartották meg. A félegyházi Turul Koppány íjászok öt tagja: Szeibert Nóra, Szeibert Imre, Boldog Bence, Kiss János és Dinnyés Gyula két első helyet is begyűjtött.

Tapasztalatot szereztek a fiatal birkózók

2015. április 7. 08:40

Nyársapáton léptek szőnyegre húsvét előtt nagyszombaton a Kiskunfélegyházi Vasas TK versenyzői a ceglédi birkózók által rendezett versenyen, ahol főleg olyan birkózók mérkőztek meg egymással, akik még nem rendelkeztek nagy tapasztalattal a sportágban. A félegyháziak közül többen először mérettették meg magukat, ennek ellenére szép sikereket értek el.

Érmekkel tértek haza a diákolimpiáról fiatal bunyósaink

2015. április 6. 11:20

Érmekkel tértek haza a győri diákolimpiáról a kiskunfélegyházi Papp László Bokszakadémia versenyzői. A 13-15 éves korosztálynak szervezett megmérettetésen Búza Attila 41,5 kilogrammos súlycsoportban aranyérmet szerzett. A lányok nehézsúlyú csoportjában Dósai Kamilla a 2. helyen végzett, a 44,5 kilogrammos súlycsoportban Dora Henrietta a harmadik helyet szerezte meg.

A hajrában fordítva nyert a Kiskunfélegyházi HTK

2015. április 5. 19:00

Izgalmas mérkőzésen gyűjtötte be a három pontot Akasztón a megyei I. osztályú bajnokság 21. fordulójában a Kiskunfélegyházi HTK. A találkozó szünetében a még félegyháziak vezettek, de a második félidő elején fordított a hazai csapat. A hajrában a KHTK újabb két gólt szerezve előnybe került és 3-2-re megnyerte a mérkőzést.

Egy gól döntött a KHTK II. javára

2015. április 4. 19:00

A vártnál némileg nehezebben, de hozta a kötelezőt és megverte a Helvécia csapatát a Kiskunfélegyházi HTK II. a megyei II. osztályú bajnokság 19. fordulójában. A Félegyházán megrendezett összecsapáson mindössze egy gólt született. Vidéki Ferenc a 21. percben vette be a vendégek kapuját. A találkozón a KHTK II. büntetőt hibázott, de ez nem bosszulta meg magát, itthon tartották mind a három pontot.