Nyolcvanöt gólt hozott a mérkőzés - videóval

2020. november 8. 11:00

Sokgólos mérkőzést játszott egymással a P&P Kiskunfélegyházi HTK és a kalocsai Gézengúz UKC csapata a megyei I. osztályú felnőtt férfi kézilabda-bajnokság 7. fordulójában. A zártkapus összecsapás végén az esélyesebb kalocsaiak örülhettek.

Fölényesen nyert az őszi ezüstérmes

2020. november 7. 17:10

A második helyezett Nyárlőrinci LSC-t fogadta a megyei II. osztályú labdarúgó-bajnokság északi csoportjának 12. fordulójában a Kiskunfélegyházi Vasutas SK. Az összecsapás magabiztos vendégsikerrel zárult, amivel az is eldőlt, hogy a Nyárlőrinci LSC az utolsó fordulótól függetlenül a második helyen fejezte be az őszi szezont.

Őszi bajnok a KHTK II.

2020. november 8. 09:00

Rangadó keretében fogadta a Pálmonostora SE csapatát idei utolsó hazai tétmérkőzésén a Kiskunfélegyházi HTK II. a megyei II. osztályú labdarúgó-bajnokság 12. fordulójában. A listavezető félegyházi csapat 3-0-ra nyert, amivel az őszi bajnoki címet is bezsebelte az utolsó fordulótól függetlenül.

Megőrizték hibátlan mérlegüket a Gyulai Amazonok

2020. november 7. 16:40

Nem tudta megállítani a bajnoki éllovas Gyulai Amazonokat a nagypályás női bajnokság kiemelt dél-keleti csoportjának 9. fordulójában az Astra HFC – Kiskunfélegyháza U-19-es csapata. A rangadót ezúttal is a Gyulai Amazonok nyerték, akik továbbra is százszázalékosak a bajnokságban.

Megszerezték első győzelmüket

2020. november 7. 09:00

Az 5. fordulóig kellett várni a nemrég alakult és több kezdőjátékost soraiba tudó Astra HFC – Kiskunfélegyháza első sikerére a megyei U-15-ös leány labdarúgó-bajnokságban. A lelkes félegyházi együttes 3-2-re győzte le a jánoshalmi Arany Bácskát, amivel a tabellán is előrébb lépett.

Joggingos sikerek a mezei futóversenyen

2020. november 2. 17:00

Október 24-én rendezték meg Kecskeméten a 112. Országos Mezei Futóbajnokság és a Sport XXI. Alföldi Régió Mezei Futóversenyt. A találkozóra az ország minden tájáról érkeztek résztvevők. Kiskunfélegyházát a Jogging Plus Sportegyesülettől 19-en képviselték.

Gólnélküli döntetlen a rangadón

2020. november 1. 17:45

A harmadik helyezett Nyárlőrinci LSC csapatához látogatott a bajnoki éllovas Kiskunfélegyházi HTK II. a megyei II. osztályú labdarúgó-bajnokság északi csoportjának november elsejei játéknapján. A két együttest mindössze egy pont választotta el egymástól, ami meg is maradt a találkozót követően.

Itthon nyert a KHTK

2020. november 1. 09:00

Győzelemre készült hazai környezetben a Kerekegyházi SE ellen a Kiskunfélegyházi HTK labdarúgócsapata. A megyei I. osztályú bajnokság 11. fordulójának összecsapása végül hazai sikerrel zárult. A KHTK már két góllal is vezetett, innen kapaszkodott vissza a vendég együttes, de egyenlítenie nem sikerült. A játék képe és a helyzetek száma alapján a KHTK megérdemelten nyert, amivel a tabellán is feljebb lépett.

Kimaradó helyzetek, egy pont Kecskeméten

2020. november 1. 11:00

Tartalékos felállásban várta a Kecskeméti LC KTE SI elleni mérkőzést az Astra HFC – Kiskunfélegyháza U-19-es női csapata a nagypályás bajnokság kiemelt dél-keleti csoportjának 8. fordulójában. A játék képe alapján az együttes közelebb állt a győzelemhez, de végül meg kellett elégednie az egyik ponttal.

Kiütéses hazai siker

2020. október 31. 19:00

A Kerekegyházi SE második számú csapatához látogatott a Kiskunfélegyházi Vasutas SK a megyei II. osztályú labdarúgó-bajnokság északi csoportjának 11. fordulójában. A házigazdák nem hagytak esélyt a félegyházi csapatnak, fölényes sikert arattak.