Élre ugrott a KHTK II.

2020. október 25. 09:00

Hat gólt szerezve fölényesen nyert a Kiskunfélegyházi HTK II. labdarúgócsapata a megyei II. osztályú bajnokság északi csoportjában, amivel a vezetést is átvette a tabellán. Az eddigi listavezető Pálmonostora SE hazai pályán rangadót veszített a Nyárlőrinc ellen. A félegyházi együttes ezt kihasználva az élre ugrott, ahonnét az őszi hajrát is várhatja.

A hajrában harcolták ki a győzelmet

2020. október 24. 14:45

Székkutason a Szent Mihály Kft. otthonában vendégszerepelt az Astra HFC – Kiskunfélegyháza U-19-es női csapata a nagypályás bajnokság kiemelt dél-keleti csoportjának 8. fordulójában. Az esélyesebb félegyházi gárda az utolsó tíz percben döntötte el a mérkőzést.

PG-s súlylökők országos sikere

2020. október 23. 16:00

A II. helyet szerezte meg a Kiskunfélegyházi Szent Benedek PG Két Tanítási Nyelvű Technikum csapata Székesfehérváron, a Diákolimpia országos döntőjében súlylökés kategóriában.

Elkezdődött a serdülő vízilabda-bajnokság

2020. október 22. 13:00

Szentesen rendezték meg október közepén a délkeleti serdülő vízilabda-bajnokság 1. fordulóját, amelynek keretében a Kölyök Póló Suli Egyesület csapata is pályára lépett. A Görög Imre vízilabdaedző által irányított félegyházi játékosokból álló csapat mindkét mérkőzését megnyerte.

Újabb Országos Bajnoki címet nyert a Jogging Plus

2020. október 19. 17:00

Kiváló eredményekkel teljesített az 1992 óta Kiskunfélegyházán működő Jogging Plus Sportegyesület 28 versenyzője az október 10-én és 11-én, Balatonbogláron megrendezett duatlon országos bajnokságon, ahol több mint 900-an indultak. Az időjárás mind a két napon igen kedvező volt, napsütésben indult a futás, amit a kerékpározás követett és végül ismét futással értek célba a résztvevők.

Négy góllal nyert KHTK II.

2020. október 18. 18:50

A még nyeretlen Csólyospálos FSE vendégeként szerepelt a Kiskunfélegyházi HTK II. a megyei labdarúgó-bajnokság északi csoportjának 9. fordulójában. Félegyházi szempontból a vártnál talán nehezebben alakult a találkozó, a hazaiak ugyanis bő egy órán keresztül sikeresen tartották a gólnélküli állást. A gólcsendet Polgár Szabolcs törte meg, ezt követően a KHTK II. végül fölényes, 4-0-s sikert ért el.

Szoros mérkőzésen maradt alul a KKC

2020. október 18. 17:30

Nyíregyházára látogatott az NB II-es felnőtt férfi kosárlabda-bajnokság keleti csoportjának 2. fordulójában a Kiskunfélegyházi KC. Mindkét együttes győzelemmel kezdte a szezont, ennek megfelelően szoros mérkőzésre volt kilátás.