Jubilált a László Jenő Sakk Emlékverseny /eredményekkel/

2015. március 21. 13:10

Tizedik alkalommal rendezték meg március 21-én a László Jenő Sakk Emlékversenyt a Kossuth Lajos Szakiskolában. A tornán ezúttal 47 fő ült asztalhoz. A résztevők közül 26-an a felnőttek között, míg 21-en a gyermekek között indultak el. A versenyen az elmúlt évekhez hasonlóan idén is nagy küzdelem alakult ki az elsőségért, a vándorkupáért.

Éremcsatára készül a KHTK kézilabdacsapata

2015. március 20. 15:45

A tavaszi szezon egyik legfontosabb mérkőzését játssza az NBII-es kézilabda bajnokság délkeleti csoportjában a Kiskunfélegyházi HTK. Az együttes március 21-én 13 órától a Mezőtúr otthonába látogatott. A két csapat őszi találkozóján a Mezőtúr győzött, a félegyháziaknak ez volt az egyetlen hazai vereségük. A mérkőzést a Mezőtúr az első, a KHTK a harmadik helyről várja. A két együttes között mindössze egy pont a különbség a tabellán.

Kötelező győzelemre tör a KHTK II.

2015. március 19. 12:55

Az utolsó helyezett Bócsa csapatát fogadja március 21-én, szombaton 15 órától a Kiskunfélegyházi HTK II. a megyei II. osztályú bajnokság 17. fordulójában. A félegyháziak ősszel 7-0-ra győztek idegenben, így mindenképpen esélyesei a találkozónak. A KHTK II. egy győzelem esetén versenyben maradhat a dobogóért vívott harcban.

Elkezdődött a duatlon-szezon

2015. március 18. 10:20

Évadnyitó duatlon versenyt rendeztek március 15-én Abonyban, amelyen a félegyházi Jogging Plus Szuperinfó Futóklub triatlonosai is rajthoz álltak. A félegyházi csapat tagjai újonc, gyermek, serdülő, ifjúsági és felnőtt kategóriában méretették meg magukat. Trungel Nagy Zalán és Fricska Anna megnyerte saját versenyét, mellettük több dobogós helyezés született.

Bálra készülnek a Mókusok

2015. március 17. 17:40

Jótékonysági bált és vacsora estet szerveznek a Mókusok március 21-én szombaton 19 órától Kiskunfélegyházán a Vállalkozók Ipartestületének Székházában. A svédasztalos vacsora, zene, tánc és tombola mellett a résztevők támogathatják a Mókusok csapatát.

Pécsett kapott ki az asztalitenisz csapat

2015. március 16. 17:10

A jobb erőkből álló Pécs otthonába látogatott március 14-én a Félegyházi Asztalitenisz Sportiskola a Férfi Extra Liga soros fordulójában. A párharcok során Kovács János és Korponai Zoltán egy-egy játékot nyert. A FASI 6-2-re maradt alul a Péccsel szemben.

Birkózással ünnepelték március 15-ét

2015. március 16. 16:45

Petőfi Kupa szabadfogású versenyen vettek részt Kiskőrösön március 15-én a Kiskunfélegyházi Vasas TK birkózói. A tornán 206-an léptek szőnyegre. A megmérettetés nagyon jó erőpróba volt a közelgő versenyek előtt.

Hódmezővásárhelyi sikerek az amatőr asztalitenisz versenyen

2015. március 15. 12:00

Felnőttek számára rendeztek megyei amatőr asztalitenisz ranglista tornát március 14-én a Félegyházi Asztalitenisz Sportiskola edzőtermében. A versenyen olyan játékosok indulhattak el, akik a megyei bajnokságnál nem játszanak magasabb osztályban, vagy elmúltak már 50 évesek. A megmérettetésen női, férfi és vegyes párosban küzdöttek meg a résztvevők. Mindhárom kategóriában hódmezővásárhelyi győzelem született.

Nagy pofonba szaladt bele a Kiskunfélegyházi Vasutas

2015. március 14. 18:30

Eseménydús, gólokban gazdag mérkőzést vívott a Nyárlőrinc otthonában a Kiskunfélegyházi Vasutas a megyei II. osztályú bajnokság 16. fordulójában. A találkozó félegyházi szempontból kevésbé jól sikerült. A hazaiak szűk félóra után már 3-0-ra vezettek, végül meg sem álltak hét gólig. A Vasutas szépítő találatát a 35. percben Kürtösi Szabolcs jegyezte. (7-1)

Hazai publikum előtt győzött a Kiskunfélegyházi HTK

2015. március 14. 17:40

Hosszú szünetet követően első alkalommal játszhatott hazai környezetben a Kiskunfélegyházi HTK a megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság 18. fordulójában. A még mindig mély talajú pályán a félegyháziak a Tompa SE-t fogadták. A mérkőzést jól kezdte a KHTK, amely az első félidő közepén gyors két gólt szerzett, majd még a szünetet megelőzően újra betalált. A háromgólos különbség a későbbiek során sem változott, a félegyháziak magabiztosan szerezték meg mind a három pontot.