Az idei év munkáját értékelték a Koppányok

2016. december 30. 15:30

December 29-én tartotta évértékelő gyűlését, egyben karácsonyi ünnepségét a Turul Koppány Íjászai Hagyományőrző Egyesület a Fürdőszállóban. Dinnyés Gyula köszöntötte a tagokat és hozzátartozókat. Elmondta: rendkívül jól sikerült a közelmúltbeli vérfrissítés, hiszen tehetséges íjász, és kiváló emberi tulajdonságú új tagokkal bővült a Koppány család. Jelképes tárgyjutalomban részesültek az egyesületet versenyein legkiválóbban képviselő tagok: Horváth Katica, Csáki Laura, Szeibert Imre, Keserű Szilvia, Szólya Imre. Az észrevételek, javaslatok után közös vacsora várta a Koppány-tagokat.

Értékes bronzérem Szerbiából

2016. december 29. 16:30

Négy nemzet kosárlabda tornáját rendezték meg december 28-án, Zomborban, a szerbiai kosárlabda egyik utánpótlás bölcsőjében, ahol nem kisebb sztárok nőnek ki, mint pl. Nikola Jokic, a szerb kosárlabda válogatott, illetve a Denver Nuggets NBA-s csapatának centere. Két elődöntő után a helyosztó mérkőzések következtek.

Kékek és fehérek csatáztak a kosárgálán

2016. december 27. 17:40

Kortól függetlenül a kosárlabdáé volt a főszerep a KKC és a Félegyházi Térségi Sportiskola 26. Kosárlabda Gáláján december 27-én a Kész Aréna Városi Sportcsarnokban. A hagyományokhoz híven ezúttal is két pályán küzdöttek a csapatok, összesen 27 együttes nevezett a tornára. A félegyházi sportbarátok mellett Budapestről, Kiskunmajsáról, Tiszakécskéről és Szegedről érkeztek játékosok. A fehér és a kék pólósok csatája idén is nagy küzdelmet hozott.

Negyed százada futnak együtt Szilveszterkor

2016. december 31. 08:30

25 éve hagyomány, hogy az év utolsó napját szilveszteri futással töltik a félegyháziak. A versenyt minden évben a Jogging Plus Szuperinfó Futóklub szervezi a Kossuth utcán. Az óévbúcsúztató, jó hangulatú rendezvény idén is várja az indulókat december 31-én, szombaton, a városháza elé. Rajt és cél szokás szerint a polgármesteri hivatal előtt lesz.

Maratoni asztalitenisz versenyt szerveznek

2016. december 26. 09:30

Maratoni versenyt szervez a Félegyházi Asztalitenisz Sportiskola december 28-án, szerdán 16 órától az Öreglaktanya épületében, a Kossuth utca 35. szám alatt. A verseny célja a sportág népszerűsítése, valamint játéklehetőség biztosítása a félegyházi és a környékbeli asztalitenisz-kedvelőknek.

Csincsák Zoltán mellett Bagdi Istvánról is megemlékeznek

2017. január 7. 11:30

Második alkalommal rendezik meg a Csincsák Zoltán Emléktornát január 14-én szombaton a Kész Aréna Városi Sportcsarnokban. A "Csicsáról" elnevezett öregfiú teremlabdarúgó tornán barátok, korábbi sporttársak, volt labdarúgók vesznek részt. Az emléktornát megelőzően Bagdi Istvánról is megemlékeznek a jelenlévők, mindketten sokat tettek a félegyházi sporttért, a labdarúgásért. Fütyü Illés főszervező elmondta, elsősorban azokat az egyesületeket hívták meg, amelyekben Csincsák Zoltán megfordult. A tavalyi hatfős csapatlétszám hétre bővül, valamint a "színészválogatott" is pályára lép a torna első meccsén.

Régiós döntőbe jutott a kadett fiúcsapat

2016. december 24. 09:30

Amire oly sok éve, vagy évtizede vártak Kiskunfélegyházán, az december 21-én bekövetkezett: Kialakult a Fiú Regionális Kadett Bajnokság Régiós Döntőjének mezőnye. A tornán a csoportgyőztesek mellett, legjobb másodikként, a Félegyházi Térségi Sportiskola (FTSI) vehet részt.

Játékosan zárt évet a Félegyházi Kézilabda SC (Dél-100 Kiskunfélegyháza)

2016. december 21. 09:30

Évzáró játékos vetélkedőt, sorversenyt szervezett egyesületi tagok számára a Félegyházi Kézilabda SC december 21-én, a Kész Arénában. A versenyen az óvodásoktól kezdve a felnőtt játékosokig minden korosztály képviselte magát. A jó hangulatú évzáró célja a csapatszellem megerősítése, a játékosok összekovácsolása, valamint a korcsoportok megismertetése volt.

Kadett fiúk: tökéletes előadás!

2016. december 20. 15:30

A regionális kadett fiú bajnokság, 10. fordulóját rendezték meg Nagykőrösön az elmúlt hétvégén. Betegségek, sérülések és egyéb gondok nehezítették a csapat reményeit, hiszen ezúttal is a győzelem reményével utaztak a nagykőrösi sporttársakhoz – tájékoztatta szerkesztőségünket Simon Zoltán edző.