Idegenbeli döntetlen a Magyar Kupa első mérkőzésén

2020. január 20. 10:00

A 3. fordulóval folytatódott a női futsal Magyar Kupa, amelynek negyeddöntőbeli párosításában a Hajdúböszörményi TE és az Astra Kiskunfélegyházi Bulls találkozott. A továbbjutás két mérkőzésen dől el. Az első találkozót január 19-én Hajdúböszörményben rendezték meg.

Rajzpályázat – erdei fülesbagoly

2020. január 19. 17:30

Rajzpályázatot hirdet Erdei fülesbagoly címmel óvodás, alsó tagozatos, felső tagozatos, középiskolás és felnőtt kategóriákban a Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület (MME).

Még mindig több helyen nincs áram a megyében

2020. január 19. 15:00

Már több mint húszezer háztartásban állították vissza a villamosenergia-szolgáltatást. Azonban egész hétvégén kitartott a ködös, párás, zúzmarás időjárás az ország területén és különösen Békés és Bács-Kiskun megyében Kecskemét, illetve Kiskunfélegyháza környékén több helyszínen okoz újabb vezetékszakadást a hálózatra fagyott jég - írta Facebook-oldalán a Nemzeti Közművek.

9 versenyző, 13 érem

2020. január 19. 14:30

Január 18-án, szombaton Szentesen rendezték meg az évnyitó nemzetközi szenior úszóversenyt. A Kiskun Vízi és Szabadidő SE kilenc fővel képviselte az egyesületet. A megmérettetésre óriási létszámban neveztek – mondta el lapunknak Ónodi László csapattag.

Magabiztosan nyert a KKC Gyulán

2020. január 19. 18:30

Minden negyedben ellenfele fölé kerekedve fölényesen győzött 110-68-ra a Gyulai Color otthonában a Kiskunfélegyházi KC a felnőtt férfi kosárlabda bajnokság NB II. keleti csoportjának 13. fordulójában.

Szoros mérkőzésen nyert a Szeged

2020. január 19. 09:00

Megszorongatta ellenfelét a felnőtt férfi extraliga 11. fordulójában a Félegyházi Asztalitenisz Sportiskola. A helyi játékosokkal felálló együttes a Szeged AC-t fogadta január 18-án. A mérkőzések szorosan alakultak. A párost ugyan a vendégek nyerték meg, de az egyéni játékok során nagy küzdelem következett. Hazai oldalon mindhárom játékos: Pengő Gábor, Erdélyi Szabolcs és Korponai Zoltán is pontot szerzett. Végül ez sem volt elég a győzelemhez, a vendégek ugyanis 4:3-ra nyertek.

Élelmiszerszekrény, rászorulóknak

2020. január 20. 12:00

Nemes gesztussal kedveskednek a helyi és környékbeli rászorulóknak a Balotaszállás központjában lévő egyik élelmiszerbolt tulajdonosai. Falubíró Gábor és felesége, Ilona körülbelül másfél héttel ezelőtt felállítottak üzletük udvarán egy élelmiszerszekrényt, amibe naponta friss, ingyen elvihető pékáruk és tartós élelmiszerek kerülnek.