Anyakönyvi hírek

2023. február 3. 16:00

A Kiskunfélegyházán és környékén 2023 4. hetében újszülöttek, házasságot kötöttek és elhunytak névsora a Félegyházi Közlöny hírportálon.

A Házasság hete programjai

2023. február 3. 12:00

Több mint 20 éve, Angliából indult útjára a Házasság hete programsorozat azzal a céllal, hogy hangsúlyozzák a család és a házasság fontosságát, a hozzájuk köthető értékek megismerését és ápolását. Hazánkban 2008 óta tartják meg ezt a rendezvénysorozatot, amely ezúttal február 12. és 19. között valósul meg Kiskunfélegyházán. Több helyszínen számos programmal várják az érdeklődőket.

Demomode címmel megnyílt Sáros Miklós kiállítása

2023. február 2. 16:00

Demomode címmel, Sáros Miklós kiállítása nyílt meg a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban február 1-jén, szerdán. A nagy érdeklődést kiváltó eseményen a megjelentek mellett négylábú vendégek is tiszteletüket tették: jól nevelt, fegyelmezett kutyusok is érdeklődve figyelték az eseményeket.

Levél az év legrövidebb hónapjához

2023. február 2. 09:00

Te kedves február! 28 napot kaptál a naptár összehozóitól – szökőévben 29-et –, szóval rengeteg mindent kell belezsúfolnod négy hétbe. Meg ezek szerint nekünk is igyekeznünk kell, hogy lépést tarthassunk ennyi eseménnyel, amit felkínálsz nekünk a vízöntő és halak jegyében.

Vásároljunk, étkezzünk felelősségteljesen!

2023. február 2. 14:00

A fenntartható, környezettudatos és pazarlásmentes bevásárlás, étkezés és tálalás fontosságára hívták fel a középiskolások figyelmét február 1-jén, a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban. Az érdeklődőket a Felelős Gasztrohős Alapítvány munkatársa tájékoztatta.

Szerelmi kalandtúra a Házasság hete alkalmából

2023. február 2. 10:00

„Párok útja" elnevezésű szerelmi kalandtúrával várja az érdeklődőket a Móra Ferenc Művelődési Központ február 11-én, szombaton. A Házasság hete alkalmából szervezett program során a párok játékos feladatokkal idézhetik fel kapcsolatuk meghatározó pillanatait.