Képviselők munkában – Összefogással a közös ügyekért - videóval

2017. március 7. 07:30

A félegyházi képviselő-testület egyetlen hölgy tagja, dr. Ónodi Izabella, 2014 óta látja el a 8-as számú választókörzet képviseletét. Nem született félegyházi: Székelyföldet cserélte fel, hogy férje, Ónodi Árpád oldalán új otthonra találjon itt. Ebből adódóan rengeteg munkát és energiát kellett befektetnie, hogy megismerje a várost és az itt élőket, sajátos problémáikat, hétköznapi örömeiket…

Lakossági fórumot tartott dr. Ónodi Izabella

2016. november 25. 13:30

November 23-án, dr. Ónodi Izabella, a 8. számú választókörzet önkormányzati képviselője, a Művelődési- és Szociális Bizottság elnöke tartott lakossági fórumot a Bercsényi utcai Óvodában. Az eseményen részt vett Csányi József polgármester, Balla László alpolgármester és Bense Zoltán önkormányzati képviselő is.

Képviselők munkában: dr. Ónodi Izabella - 8. választókörzet

2016. február 23. 07:30

Egy tejszínhabos kávé mellett gyűjtünk erőt dr. Ónodi Izabellával, a 8-as számú választókörzet bejárásárhoz. A nedves, csontig hatoló széllel megspékelt, utálatos időben nehéz indulásra szánni magunkat. Megkérem, meséljen előbb még a gyerekkoráról, én pedig kényelmesen befészkelem magam a kárpitozott székbe. Percekre belefeledkezek az ízes székely szavakkal teremtett hangulatba és a mesélő tiszta, kék szemeibe.

Kialakuló háromszéki-kiskun kapcsolatok

2014. november 17. 14:00

Kézdivásárhelyi magánlátogatásunk alkalmával olyan tárgyalásokat kezdtünk meg a városi és környékbeli turisztikai és kulturális intézményekkel, ami megalapozhat egy későbbi, szakmai alapokon nyugvó, értékközvetítő testvérvárosi kapcsolatot – számolt be dr. Ónodi Izabella, a művelődési és szociális bizottság elnöke.