Hirdets
Lakossági fórumot tart Bense Zoltán

2016. november 9. 08:30

Lakossági fórumot tart november 9-én, szerdán 17 órakor a polgármesteri hivatal tárgyalójában Bense Zoltán, a 2. számú választókörzet önkormányzati képviselője, a Városüzemeltetési Bizottság elnöke. Meghívott vendég Csányi József polgármester és Juhász László, a Városüzemeltetési Osztály osztályvezetője.

Képviselők munkában – A Békás kúttól a ravatalozóig - videóval

2016. október 5. 11:30

Végtelen büszkeséggel mutatja, s közben a jó gazda gondosságával minden apró részletre kiterjedően ellenőrzi is körzete új büszkeségét, a nemrégiben átadott Békás kutat Bense Zoltán, a 2. számú választókörzet képviselője. Nem tagadja: aggódik a rongálók, felelőtlen erőfitogtatók miatt. Ezért is örül az új közterület–használatról szóló rendeletnek, ami a korábbi gyakorlatnál szigorúbb, következetes fellépést tesz lehetővé a közterületek védelmében.

Évértékelő lakossági fórumot tartott Bense Zoltán

2015. december 11. 10:30

Lakossági fórumot tartott december 10-én, csütörtökön, a József Attila Általános Iskolában Bense Zoltán, a 2. számú választókörzet önkormányzati képviselője, a városüzemeltetési bizottság elnöke. A rendezvényen vendégként jelen volt és válaszolt a felmerült kérdésekre Csányi József polgármester, Hartyáni Gyula főtanácsos és Rádi Rudolf, a városüzemeltetési osztály osztályvezetője.

Várják a lakosságot

2015. december 10. 12:40

Lakossági fórumra várja az érdeklődőket Bense Zoltán, a 2. számú választókörzet önkormányzati képviselője, a városüzemeltetési bizottság elnöke, december 10-én, csütörtökön 17 órától a József Attila Általános Iskolában. Meghívott vendég: Csányi József, Kiskunfélegyháza város polgármestere, Hartyáni Gyula főtanácsos és Rádi Rudolf, a városüzemeltetési osztály osztályvezetője.

Vég és Kezdet egyszerre - 2014

2013. december 20. 13:34

A 2009. augusztusában megjelenő Panel pályázati felhívásra 7 társasház adott be Kiskunfélegyházán pályázatot. Ezek közül eddig 4 lakóközösség épületének felújítása fejeződött be: az Arad u. 3/A-B-C., az Asztalos J. u. 10-12., az Asztalos J. u. 13-23. és a Deák F. u. 1-5. Az Asztalos J. u. 2-8., az Attila u. 1-3. valamint a Holló L. u. 13-27. szám alatti épületeké 2014-ben lezárult, öt éves kitartás és hit eredményeként.

Pedagógus-politikus hegymászó bakancsban

2013. december 20. 09:18

Sokféle arcát ismerhetik a félegyháziak Bense Zoltánnak: a pedagógust, a képviselőt, a hegymászót, a családapát… Ami viszont állandó, hogy minden helyzetben mértéktartó és határozott. Most is. Amikor arra keresem a választ, vajon mi táplálja a tekintetében még mindig az ott lobogó lelkesedést.

Újabb siker a 2.sz. választókerületben

2013. december 19. 18:55

Az Attila u. 1-3.szám alatti társasház a 31 lakásos épület külső nyílászáróinak cseréjére nyújtott be pályázatot 2006-ban a lakások, lépcsőházak valamint az egyéb közös, fűtött helyiségek 100 százalékában.