Győzelemmel mutatkozott be hazai pályán az Astra

2014. szeptember 20. 20:05

Megnyerte első hazai mérkőzését az NBI-es futsal bajnokságban az Astra Kiskunfélegyházi Bulls. Az Astra ellenfele a 2. fordulóban a BME FC volt. A találkozó „gólokban ellentétes félidőket hozott”, a félegyháziak a szünetben már 4-0-ára vezettek, de a vendégek nem adták fel és két gólt szerezve 4-2-re alakították a végeredményt. Az Astrának ez volt az első sikere a 2014/15-ös futsal szezonban.

Bedarálta ellenfelét a Kiskunfélegyházi HTK

2014. szeptember 20. 18:10

Továbbra is százszázalékos a megyei I. osztályú bajnokságban a Kiskunfélegyházi HTK. A félegyháziak szeptember 20-án, a 6. fordulóban az Akasztó csapatát győzték le 5-0-ra, így megőrizték vezető helyüket a tabellán. A mérkőzés a második félidőben dőlt el, amikor is a KHTK az erőfölényét kihasználva kiütötte a vendégegyüttest.

Hazai pályán lép pályára az Astra

2014. szeptember 20. 14:10

Az NBI-es futsal bajnokság címvédője, az Astra Kiskunfélegyházi Bulls az első hazai mérkőzését játssza szeptember 20-án, 18 órakor a városi sportcsarnokban. Az együttes nem kezdte jól a bajnokságot, a győri Rába ETO otthonában 6-2-es vereséget szenvedett. Az Astra ellenfele a BME FC lesz, akik a a DVTK 4-0-ás legyőzésével megmutatták, hogy komoly játékerőt képviselnek.

A papírformának megfelelően alakult a házi rangadó

2014. szeptember 18. 11:09

A Kiskunfélegyházi Vasutas otthonában fogadta a KHTK II. csapatát a Bács-Kiskun megyei kupa 2. forduljában. A listavezető KHTK nem hagyott kétséget afelől, hogy méltán áll a tabella élén. A vendégek az első félidőt öt gólos előnnyel zárták, amit a szolíd iramú második félidőben egy gólall növeltek, kialakítva a 0:6-os végeredményt.

Jön az Akasztó Félegyházára

2014. szeptember 16. 20:30

Harmadik hazai mérkőzését játssza a hét végén a Bács-Kiskun megyei első osztályban szereplő KHTK labdarúgó csapata. Az eddig hibátlan teljesítményt nyújtó félegyháziak ezúttal az Akasztó gárdáját látják vendégül.

Győzelem Kerekegyházán

2014. szeptember 16. 16:15

A Megyei II. osztály Északi csoportjának 5. fordulójában a félegyházi csapatot fogadta a Kerekegyháza együttese. A hazai csapat vezetői kitűnő körülményeket alakított ki a kereki pályán. A KHTK II-ből több hiányzó is volt, hiszen sem Fekete Imre, sem Cseh István nem állt a csapat rendelkezésére, de az első keretből ott volt Balog Máté.

Kiütötték a Kalocsát

2014. szeptember 15. 15:30

A megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság 5. fordulójában a Kalocsai FC együttese látogatott a listavezetőhöz. A két csapat az elmúlt szezonban is izgalmas mérkőzéseket játszott, a hazaiak nagyon készültek, mivel hosszú idő óta hazai pályán nem nyertek riválisuk ellen.

Íjászverseny a Blaha Lujza téren

2014. szeptember 15. 15:00

Szeptember 14-én vasárnap benépesült a kiskunfélegyházi Hősök tere és a Fürdőszálló. A Turul Koppány Íjászai HE két versenysorozat fordulóit rendezte meg a városban.

Három érmet szereztek Szegeden a Koppányok

2014. szeptember 8. 11:45

Szeptember 7-én a Rabi majorban rendezték meg hagyományos íjászversenyüket a Szegedi Szittyák. A résztvevői csapatok a "Vándorzászló" fél éves birtoklásáért küzdöttek meg. A megmérettetésen hét Koppány íjász indult el, akik egyéniben három érmet, csapatban pedig negyedik helyezést értek el.